fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-11-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Домальований бал, або Як у Сумах переміг Глухів

18 листопада 2010 року у м. Суми проходив Сумський обласний етап конкурсу «Кращий студент України». Організаторами виступили СММГО «Студентська республіка» та Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка за підтримки управління у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської облдержадміністрації.

За звання «кращого» боролися представники п’яти сумських вузів Таісія Халамеля (СДПУ імені О.С.Макаренка), Яна Опарій (СумДУ), Олег Панченко (Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ), Олександр Циндренко (Українська академія банківської справи Національного банку України), Даша Рилова (СНАУ) та студентка Глухівського педагогічного університету імені О.П.Довженка — Анна Аносова.

Конкурсна програма складалася з трьох завдань: «Я — кращий», «Мій талант кращий» та «Мій feed back кращий». Як і раніше, учасники презентували себе, свої таланти, кмітливість, свою участь в громадському житті вишу, міста.

Також виступила переможниця 2009 року регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України» в м. Суми – Дуравкіна Наталія. Вона порадувала глядачів піснею «Морські зірки».

Виявилося, що кращі студенти Сумської області багато в чому близькі один до одного. Наприклад, у одних із них спільний талант – вокальний, інші намагалися вразити журі своїм почуттям гумору за участю команд КВН. А Панченко Олег показав свої акторські здібності, зробивши сучасну постановку сцени із трагедії У.Шекспіра «Отелло». Останнім випробуванням учасників стала імпровізація конкурсі «Мій feed back кращий», яка показала їх уміння швидко відповідати на запитання ведучих та правильно формувати свої думки.

Визначити найкращого було так складно, що все вирішив один бал. Його вирвала Анна Аносова – студентка Глухівського національного педагогічного університету імені О.П.Довженка. Можливо, відіграла роль оригінальна презентація – знятий на відео, не як в інших, мальований портрет учасниці. А отже, несхожим бути все-таки вигідно.

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України.
За підтримки: МSІ, Kaspersky, Empik. 
Інформаційні партнери: gazeta.ua, tut.ua, газета “Молодь України”, ISIC, УАСС.
Нагороду за есе надає Микола Плав’юк, Голова ОУН і Голова Правління Фундації ім. О.Ольжича.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віктор Дьошин