fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-04-2011 / всі теми /  Суми

Бал у Сумах: тепер не Віденський, а Венеціанський

«Ми вирішили розвивати традиції, започатковані попередніми балами, – розповів голова «Студентської республіки» Владислав Береза. – Для нас важливо, щоб проект мав продовження. Цього року ми змінюємо формат: замість Віденського балу плануємо Венеціанський. Тож дивуватимемо відвідувачів колоритами Венеції, у якій бал триває цілий тиждень: кожного дня різна програма. Наше завдання вмістити все те в один вечір».


Венеціанський бал, запланований на 5 травня, оголошено балом-маскарадом. «Образ «маски» додасть балу загадковості. До того ж, художні номери заходу будуть підібрані так, щоб якнайкраще передати дух романтичної Венеції», – пояснила студентський мер Сум Євгенія Оленченко.

Невід’ємною частиною кожного балу є його «дебютанти» – танцювальні пари, яким надається право відкривати бал першим танцем. «Дебютантом має шанс стати кожен, хто відвідуватиме уроки в «Школі світського життя». У ній навчатимуть танцям, візажу, ораторському мистецтву, бальному етикету, – розповіла координатор «Школи світського життя» Оксана Шульженко. – Набір дебютантів триває до 4-го квітня, а записатися на майстер-класи за вибором можна і пізніше». З-поміж усіх бажаючих на роль дебютантів будуть обрані «вчителями школи» сім пар, котрі й відкриють Венеціанський бал у Сумах.

Навчання у «Школі світського життя» коштує 300 гривень з урахуванням вартості квитка на бал. Без школи потрапити на бал ви зможете за 120 гривень. 

Дрес-код на бал залишається тим же – довгі вечірні сукні для дівчат і жінок та фраки або ж костюми для чоловіків і юнаків. Важливий елемент для обох сторін – маска. Організатори запевнили, що у день балу їх можна буде купити прямо в холі театру ім. Щепкіна. Де, власне, і відбуватиметься Венеціанський бал.

 

Детальнішу інформацію про бал можна переглянути за наступним посиланням:

www.vsisumy.com/clubs/9378
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Гайдіна