fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-04-2010 / всі теми /  Суми

Бал повинен продовжуватися!

 

Сьогодні від багатьох людей можна почути про низький рівень культури у нашій державі. У чомусь це правда, проте іноді все-таки трапляються події, що засвідчують протилежне. Яскравий приклад – Другий Віденський бал у м. Суми, що проводився 30 березня 2010 року. Цей захід – продовження традиції, яку започаткувала минулого року СММГО «Студентська республіка». Тоді єдиний світський захід у місті спричинив справжній ажіотаж серед сумчан і не тільки. Як показала практика, інтерес до таких заходів не зникає. Як і раніше, бал зібрав понад 300 людей з Сум та інших міст України та Росії.
 
Дотримуючись класичного бального стилю, організатори залишили непорушні його атрибути: суворий дрес-код, лише класичну музику, живий оркестр. Важливою складовою залишилися у програмі й майстер-класи з бальних танців від хореографів балу. Але було й дещо нове.
 
Як і минулого року, захід відкривав полонез у виконанні дебютантів балу. Проте цього разу відбір дебютантів відбувався кардинально іншим чином. У рамках Балу було відкрито Школу світського життя, відвідувачі якої навчалися не лише бальних танців, а й основ стилістики, етикету та фітнесу. Саме випускники Школи у якості дебютантів і відкривали бал, що зіграв для них роль своєрідного випускного вечора.
 
Ще один сюрприз від організаторів – імениті гості. Однією з головних сенсацій Другого Віденського балу став приїзд хореографа Владислава Ями, який також провів майстер-клас з бального танцю. Треба сказати, це неабияк підвищило популярність балу. Ще одні гості – фіналісти проекту «Танцюють всі – 2».
 
Окремим пунктом був благодійний аукціон, що проводився у рамках акції «Почуйте всі!» всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», метою якої є збір коштів для закупівлі неонатологічного обладнання.
 
Фіналом уже за традицією стало обрання короля та королеви балу, а також найекстравагантнішої пари вечора. Нарешті, завершилося все святковим феєрверком.
 
Зважаючи на інтерес, захоплення, з яким люди занурювалися у бальну атмосферу, без вагань можна сказати: бал уже не вперше довів, що такі події насправді потрібні, і є таки в нашому народові, щось, що дрімає до певного моменту і лиш зрідка прокидається. Нам же залишилося лише зробити так, щоб воно не засинало. І це можливо!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: СММГО "Студентська республіка"