fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

30 червня Студентська республіка розпочнеться у Львові

30 червня – 1 липня в Парку культури ім. Б. Хмельницького міста Львів буде проведено фестиваль «Студентська республіка», організатор якого – Народно-демократична ліга молоді. Підтримку надає Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту.

Головна інтрига Студентської республіки – максимально наближена до реальності політична гра. Громадяни шляхом прозорого голосування обирають студентського мера та студентський магістрат. Не обходиться без справжніх дебатів, передвиборчої компанії та об’єднання в коаліції.

Як у справжньої демократичної держави, у Студреспубліці діє своя валюта. Учасники можуть її заробляти і витрачати чесно зароблені гроші. Республіка має власні мас-медіа – газети, журнали та інформаційні агенції.

Як відомо, студенти не люблять довго займатися серйозними справами, бо не менше люблять відпочивати і розважатися. Тож розважальна програма буде насиченою та цікавою. Під час фестивалю відбудеться кілька субфестивалів: турнір з «Мафії», фестиваль КВН, конкурс «Міс Студентської Республіки», Квест-фест, дискотеки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки