fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-07-2010 / всі теми /  Україна

12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро фінал у Криму!Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?

Вишівські та регіональні етапи Студреспубліки уже відбулися майже в кожному регіоні України, а до Дня незалежності відбудеться найясравіший фінал унікального мульти-фестивалю, який на 4 літніх дні зробить узбережжя Криму осередком інтелектуальної та креативної молоді нашої держави. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів-студентів із усієї України.

З 20 по 24 серпня, до Дня Незалежності України, пройде незабутня подія у житті кожної людини. Студреспубліка — це не просто відпочинок, це океан емоцій, спілкування і спогадів на все життя! І все це відбудеться на березі моря у Криму.

Всі етапи відбуватимуться у звичному для Студреспубліки форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями (включно з суб-фестами).

Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен Студреспубліки — це проекція майбутньої України, події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які потім відбуваються в Україні, але… через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте збуваються обовязково!

2010 року темою, довкола якої відбуватимуться регіональні ігри, стало "Місто майбутнього".

Шукай Студреспубліку у своєму виші та регіоні, реєструйся і стань повноцінним жителем кращої молодіжної країни у світі! Поквапся, аби зайняти чергу!

Найцікавіше, що чекає на тебе цього літа – 12 масштабних надзвичайних подій Студреспубліки:

 1. вибори у Студентський парламент і на посаду Студентського Президента України! (у регіонах – Студентських мерів і депутатів Студентських магістратів кожного регіону України);

 2. національний конкурс краси «Перша Леді»;

 3. «Містер Студреспубліки»;

 4. кубок КВН;

 5. чемпіонат «Студентська мафія»;

 6. «Нічна туса»: DJ та PJ-парад;

 7. «Квест-фестиваль»;

 8. «Флешмоб-фест»;

 9. турніри з інтелектуальних ігор;

 10. фото-конкурс;

 11. фестиваль аматорського відео;

 12. семінари та тренінги.

Для тебе також – багато якісної музики, пляжні види спорту, море, сонце та незабутні враження!

Цього року в рамках мульти-фестивалю на великій сцені пройде триденний музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гурту “глядацьких симпатій” — переможця інтернет-голосування за версією глядачів.
 
Також буде започатковано музичну премію Studrespublika Music LIVE Awards, вручення якої організатори обіцяють зробити традицією.

А ще на мульти-фест до Криму завітають 12 містичних друзів Студреспубліки:)

“Тут збуваються заповітні мрії… Тут починається завтрашній день!”

РЕЄСТРАЦІЯ НА ФІНАЛ ТУТ

Графік проведення регіональних Студреспублік

* * *

Вперше «Студентська республіка» була проведена у рамках святкування Дня молоді 1998р. у Києві. Зважаючи на значний резонанс, вже з 1999р. Студреспубліка здійснюється як всеукраїнський проект. З 2004р. за участю переможців регіональних етапів у Криму на узбережжі моря проводиться фінальна частина проекту. З 2006р. вона була вперше проведена у форматі мульти-фестивалю. В 2008р. Студреспубліка відмітила свій перший ювілей — 10 років. Участь у Студреспубліці беруть не лише українські студенти, але й російські, американські, грузинські, представники інших країн. У 2009 Студреспубліка стала міжнародною програмою, до якої входить потужний комплекс заходів, який відвідують вітчизняні й іноземні експерти, «зірки» та політики.

У доробку Студреспубліки також традиційні щорічні проекти "Новий старт" (розробка Стратегії-2050 для України), "Зимова Студреспубліка" , "Кращий студент України" та ін.

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

Технічний партнер: MSI

Інформаційні партнери:  MaxxiTV, INTV (інтернет-телебачення), радіо "Мелодія" та MfM, RMX Power Hit Radio та "Радіо Плюс", "Газета по-українськи" та журнал "Країна", портали tut.ua, meta.ua, інформаційний портал про здоров’я "Здорово", ВВ (всеукраїнська щоденна громадсько-політична газета та портал).

 

Оргпитання:
Ольга Коваленко, менеджер проектів
м./т.: 097 622 07 87

До участі запрошуються журналісти та представники ЗМІ
Даря Бурік, бренд-менеджер
т./ф.: 044 522 82 98
м./т.: 050 425 19 79
e-mail: brand-manager@studrespublika.com

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки