fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-05-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Зустріч із Міністром Вакарчуком

13 травня відбулася довгоочікувана зустріч лідерів молодіжних організацій, які опікуються проблемами студентів із Міністром освіти і науки України Іваном Вакарчуком. Від спільнот НДЛМ і Студреспубліка активну участь у зустрічі взяли Павло Вікнянський, Володимир Крутько та Наталія Матвійчук.

Зустріч пройшла в будинку Міністерства освіти і науки України 13 травня 2008р. і зібрала більшість лідерів організованого студентського руху країни.

Крім, власне, Міністра освіти і науки Івана Вакарчука від Міністерства на зустрічі були присутні заступник Міністра освіти і науки Василь Шинкарук, директори департаментів Міністерства, радник Міністра Дмитро Кулібаба.

Представники  молодіжних організацій, які опікуються проблемами студентів, давно зачекалися на прямий діалог із Міністром, адже дана зустріч кілька разів переносилася.

Отож, хоча кожен із виступаючих говорив про наболіле саме йому (міжнародна мобільність студентів або утиски української мови, визнання голодомору в Європі або проблеми з запровадженням зовнішнього тестування), проте спільною була проблематика необхідності якнайскорішого внесення змін до законодавства щодо врегулювання студентського самоврядування.

Голова НДЛМ і оргкомітету з проведення Міжнародної програми «Студентська республіка-2008» Павло Вікнянський акцентував увагу на необхідності створення механізму, згідно з яким студентські організації змогли б отримувати державне фінансування на здійснення власних проектів. Також він говорив про те, що вирішуючи питання реконструкції гуртожитків не треба розраховувати лише на державу — необхідно залучати приватну ініціативу.

Голова ВМГО «Студентська республіка» Володимир Крутько у своєму виступі зосередив увагу присутніх на необхідності розвитку конкуренції у сфері освіти та подолання дискримінації між приватними та державними або галузевими навчальними закладами. Особливо це має стосуватися розміщення державного замовлення, виплати стипендій, державного кредитування освіти. Був також висловлений заклик вжити заходів для залучення до освітнього процесу викладачів з практичним досвідом роботи у галузях, які пов‘язані з предметом викладання.

Під час заходу представники «Студентської республіки» під оплески присутніх подарували Міністру Іванові Вакарчуку стильну футболку Студреспубліки.

Всі висловили сподівання, що Міносвіти і надалі буде підтримувати студентські ініціативи.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ