fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-02-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Зробимо знову Україну великою!

photo_2016-11-10_16-52-14Республіканці знають, що єдино можливий варіант для цього — модернізація України. Підприємницький дух має бути підтриманий, а не зашуганий державою й олігархами. Про нову індустріалізацію як магістральний напрямок розвитку перед найбільш представницьким зібранням українських промисловців і підприємців говорив Павло Вікнянський [+ відео].

Але ж зараз Україна рухається по неоколоніальній дорозі, не на виробничі групи — робітників і творчих підприємців – спирається влада. Цей посил делегація Студреспубліки в складі Олександра Щерби, Людмили Рудкевич, Олега Слизька й Артема Ніколенка прагнула донести, а Павло Вікнянський озвучив учасникам ХІV З’їзду Української спілки промисловців і підприємців. Текст і відео палкої промови — нижче.

photo_2016-11-10_14-56-15Павло Вікнянський: Я пам’ятаю часи, коли президенти і прем’єри стояли в черзі, щоби бути на цьому заході. Я це не просто кажу, тому що неприємно, хоча це абсолютно є неправильним: у нормальних країнах вони стають у чергу на найбільших форумах тих людей, які роблять національний продукт. А це говорить про те, що соціальною базою, на жаль, керівництва нашої держави не є ті, хто виробляє національний продукт… Чим це може завершитися? Це дуже небезпечно: ми можемо отримати дійсно повністю неоколоніальну державу!

Якщо ми не хочемо, щоби молодь, студенти, молоді, активні люди, їхали з країни, ми маємо наголошувати і кричати, як я зараз, про те, що [потрібна] нова індустріалізація! Треба припинити спекуляції, про те, що індустріалізація — це «совок». Індустріалізація — це провідні країни світу, це КНР, це США, це Велика Британія і ЄС, нова індустріалізація — це магістральний напрямок розвитку країни.

photo_2016-11-10_14-55-46Хотів би, щоби ми вимагали цього від влади, не просили, не принижувалися… Бо що ми бачимо? Ми бачимо, що знищують багато підприємців — а ми тут обговорюємо невідомо що. Коли будемо пасивно на це дивитися, все завершиться повністю перетворенням України не тільки, як зараз, у дуже сумнівну країну, і про нас уже забувають — а повністю в failed state. Я цього точно не хочу, бо я і такі, як ми, обрали для себе, для життя цю країну, мою рідну Україну!

Завершу словами, як у Дональда Трампа: «Зробимо знову Україну великою!». Слава всім нам!

10 листопада 2016р.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки