fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-03-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Злочином є відношення до України як до країни третього світу»

«В першу чергу потрібно робити ставку на нову індустріалізацію, особливо розвивати кібернетичну та освітню галузі», — наголосив лідер республіканців Павло Вікнянський під час прямого ефіру 18 березня 2014р. на телеканалі ZIK у Соціальному ТОК-не ШОУ «Київський форум» з Реною Назаровою на тему «Еміграція української молоді з Батьківщини: чи залишиться країна без майбутнього?» [+ відео].

Рена Назарова: Павло Вікнянський — голова всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка». Ви бачили роботу ні одного міністра, і можете говорити зараз, в тому числі, власне, і про сподівання, мотивацію студентів.

Павло Вікнянський: Я б зараз більше хотів говорити, орієнтуючись на широкий загал молоді… і не тільки молоді. Коли ми говоримо про функцію міністерств тільки заради комунікації, мені здається, це трохи омана і помилка. Мільйонам молодих людей не треба ніяких громадських рад, і для них це не вирішує ні особистих питань, ні колективних питань. Їм треба, правильно [тут] казали — робоче місце, їм треба повага до себе, гідність, їм треба розуміти, що вони живуть в країні, якою можна пишатись, і вони хочуть тут далі народжувати дітей і виховувати їх, знову таки, в достойності, в радості і в повазі один до одного.

Що для цього має бути? Для цього держава має створювати відповідні інструменти, в принципі, для цього ми і змінюємо владу. Я сподіваюся, зараз хоч якісь висновки будуть зроблені, порівняно з тими минулими роками занепаду. Це раз.

Друге, ми маємо нарешті припинити болтологію пов’язану з якимось там «галузями» [про них під час ток-шоу говорили раніше], ще з чимось. Мають нормально розвиватися нові галузі економіки, світ переживає постіндустріальну фазу — кібернетична економіка, освіта. Освіта, як для внутрішнього українського ринку, так і освіта для країн третього світу: ми маємо бути серед країн-лідерів, маємо продавати освітні послуги і заробляти на цьому гроші, в тому числі надавати робочі місця для наших науковців і педагогів.

Наступне — нова індустріалізація. За роки незалежності, на жаль, ми не бачимо нормального підходу до реконструкції українських підприємств, нарешті до цього треба підійти і не переводити стрілки тільки на «великі країни». Ми є, я наголошую всім, найбільша географічно, в кордонах Європи, країна, разом із Кримом, і будемо залишатися такою країною. Але злочином є відношення до неї як до країни третього світу. Для цього треба розвивати індустрію — і ці мільйони молодих людей, про яких я говорив, вони будуть тільки вдячні. Я дякую! І бажаю всім, щоб у нас все вдалося.

Павло Вікнянський разом із народним депутатом України, експертом Студреспубліки Лілією Гриневич, керівниками міністерств освіти і науки Сергієм Квітом і молоді та спорту Дмитром Булатовим, Студентським мером Києва Марією Прохоровою, керівниками найбільших молодіжних об’єднань України був учасником прямого ефіру соціального ТОК-не ШОУ «Київський форум» з Реною Назаровою на тему: «Еміграція української молоді з Батьківщини: чи залишиться країна без майбутнього?».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки