fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

ЗиСР-VII — це відмінний простір для мислення та розмови

До початку  «VII Зимової Студреспубліки» на тему: «Прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України» залишилося три тижні. Оскільки тема є надважливою в умовах нинішніх подій, експерти минулих ЗиСР вирішили розповісти, що на їхню думку дає участь у найінтелектуальнішому заході зими та чому варто брати участь новачкам, незалежно від віку. Читаймо коментарі Володимира Крутька та Тараса Плахтія.

Володимир Крутько, екс-голова ВМГО «Студентська республіка», учасник Партнерської ради Студреспубліки, підприємець, експерт ЗиСР-І: «ЗиСР-VII — це відмінний простір для мислення та розмови (дискусій, суперечок і компромісів)! Для чого?! Заради нової країни.

Її потрібно віднайти — через мислення, яке неможливе (!) без зусиль над собою, переступання через себе та виходу за рамки. Знайти Країну — це означає знайти спільно, в спільноті — сформувати бачення, стратегічну ідею країни. Тільки група людей з реальним спільним баченням країни зможе це реалізувати. Нове покоління за ознакою віку — це міф! Нове покоління — це люди з іншою (новою) парадигмою мислення та діяльності».

Тарас Плахтій, учасник ЗиСР-II, ЗиСР-III, ЗиСР-V, ЗиСР-VI, в тому числі виступав із факультативами на ЗиСР–II, ЗиСР-V, ЗиСР-VI: «В Україні існує безліч молодіжних організацій, проте чи не єдина з них – Студреспубліка проводить заходи з моделювання майбутнього нашої країни. Причому робить вона це не з позиції пасивного спостерігача вона моделює майбутнє з точки зору активного Суб’єкта, який має на меті змінити країну шляхом ефективного впливу на політичні, економічні та соціальні процеси.

Більше того, Студреспубліка це робить в умовах, коли увага як всього соціуму, так і невеликого прошарку українських еліт концентрується на минулому, на його невирішених проблемах і протиріччях. Це підтверджує навіть простий огляд назв книжок на патріотичних розкладках у різних містах України: практично 100% із них розповідає про події минулого, а ті рідкісні книжки, що концентруються на конструюванні майбутнього України, не мають жодних шансів потрапити туди, а значить до рук широкого загалу громадських активістів і політиків. Більше того, моделювання майбутнього – це колективна справа: лише велика група учасників може у короткий термін здійснити необхідний обсяг роботи для того, щоб отриманий обрах майбутнього набув чітких обрисів і цілісності.

Тому Студреспубліка здійснює надзвичайно важливу місію — зміну описаного дисбалансу шляхом залучення активних громадян до конструювання майбутнього, до його сценарування, до здійснення нормативного і стратегічного планування своєї діяльності. Адже в українських реаліях марним є пошук об’єднуючих факторів у минулому – українців може об’єднати лише спільне майбутнє.

Отримані навики та знання будуть корисні всім учасникам для подальшого використання у своїй роботі, бізнесі, навчанні, політичній і громадській діяльності. Бажаю успіхів  і плідної роботи всім учасникам і організаторам ЗиСР-VII!».

Нагадаймо, що експертами «Зимової Студреспубліки» в різні роки були також Олександр Бланк, Сергій Градіровський (Росія), Сергій Дацюк, Михайло Мінаков, Володимир Нікітін, о. Антоній Рудий тощо.

Коментарі М.Мінакова, В.Нікітіна, о. Антонія Рудого, С.Дацюка
Як забезпечити прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки