fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Зимова Студреспубліка» дає відповіді на найскладніші питання

До завершення онлайн-реєстрації на «VII Зимову Студреспубліку», тема якої: «Прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України» залишилося менше тижня. Наші переможці попередніх років поспішають поділитися з вами власним успіхом, якого досягли завдяки участі у ЗиСР, розповісти, що ж це за проект і чим він може бути корисним не тільки всій країні, але й саме для вас. Своїми думками діляться Олег Деренюга й Олег Слизько.

Олег Деренюга, переможець ЗиСР-III і ЗиСР-VI, учасник ЗиСР-IV, головний редактор інтернет-видання «НикВести», м. Миколаїв.

«Зимняя Студреспублика» безоговорочно предусматривает особый внутренний климат, уникальную атмосферу с жесткой интеллектуальной рамкой, в некотором роде — это общественный договор. Участники соглашаются с тем, что на три дня их разум и тело принадлежит не столько им, сколько выполнению миссии — решению проблемы, поставленной в начале игры. И тут начинается не иначе, как «магия». Многим из будущих участников еще предстоит узнать, что это за чувство, когда все твои мысли охвачены одним направлением и шаг за шагом детализируют его, создавая новые знания. Приятный момент — такое созидательство позволяет по-настоящему отдохнуть от повседневной обыденности. Где-то в конце второго дня вспомните, что далеко дома вы забыли заплатить за свет, вынести мусор, дважды напомнить кому-то покормить кошку. Через несколько секунд это все снова будет неважно. Ведь что может быть важнее новых знаний? Я вам завидую, будущие участники ЗиСР, потому что вам только предстоит почувствовать эту атмосферу».

Олег Слизько, учасник ЗиСР-V, один із переможців ЗиСР-VI, лідер Полтавської Студреспубліки, м. Полтава.

«Зимова Студреспубліка» – це відповіді на найскладніші питання, це свіжі ідеї щодо стратегічного розвитку окремих галузей економіки, політики та суспільства в цілому в Україні та світі, спілкування з провідними вітчизняними та зарубіжними експертами, можливість потренувати свої мізки на предмет здатності мислити, поповнення багажу знань із різних актуальних тем, нові знайомства та розвиток навичок роботи в команді і, звичайно ж, незабутні враження від змістовного відпочинку краєвидами Західної України.

До речі, дуже важливо, особливо у даний час, подорожувати Україною, милуватися красою її природи й архітектури, знайомитися з людьми та вивчати їх культуру. Це один із найбільших видів зброї проти сепаратизму. Запрошую всіх на ЗиСР-VII

Також ви можете прочитати коментарі стосовно ЗиСР від наших експертів Михайла Мінакова, Володимира Нікітіна, о. Антонія Рудого, Сергія Дацюка та Володимира Крутька і Тараса Плахтія.

Як забезпечити прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Деренюга, Олег Слизько