fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-11-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Завтра в Ужгороді визначать «Кращого студента Закарпаття»

Вже завтра, 27 листопада 2014р., на Закарпатті визначатимуть «Кращого студента-2014». Конкурс відбудеться у рамках програми «Кращий студент України» і стане відбірковим етапом до всеукраїнського змагання.

Боротися за звання кращого будуть 9 учасників. Це студенти, які представляють усі виші Закарпаття: Ужгородський національний університет, Коледж культури і мистецтв ім. Ерделі, Мукачевський кооперативний торговельно-економічний коледж, Мукачевський державний університет, Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

За словами одного з організаторів Володимира Білонки, впродовж конкурсу, учасники спробують себе у ролі фотомоделі; покажуть на сцені таланти та проявлять кмітливість, відповідаючи на запитання ведучих. «Ми хочемо довести, що студенти – це не ліниві і безвідповідальні люди, які хочуть лише веселитися, а цілеспрямована молодь, яка знає, чого хоче і впевнено йде до цього. У кастингу взяло участь чимало студентів, але журі обрало лише 9 людей, один із яких вже завтра стане кращим на Закарпатті», — каже Володимир.

Конкурс відбудеться у нічному клубі «Фантом», о 19.00.

Детальнішу інформацію можна дізнатися у лідера Закарпатської Студреспубліки – Володимира Білонки, 050 525 17 47.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Рудак