fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-09-2013 / всі теми /  Україна

Запалювали та розважали – це Music Live Awards

Під час проведення фіналу XV ювілейної Студреспубліки-2013 увечері 24 та 25 серпня 2013р., на День Незалежності, відбулася неймовірна музична подіяпроведення субфестивалю Music live awards. Гранпрі отримала роккоманда The Sound Age.

Для того, щоб виступити на головній сцені Студреспубліки і поборотися за музичну премію Studrespublika MUSIC LIVE AWARDS попередньо гурти боролися за право бути названими кращим гуртом за допомогою онлайнголосування на сайті Студреспубліки.

Під час фіналу на Студреспубліці виступали сольні виконавці Ксенія Сторожук і Максим Зарецький (Jino), які з неймовірним шаленим ритмом розпалили у республіканців бажання танцювати, співати та розважатися до світанку.

Звісно, серед усіх команд-учасниць виступи фіналістів — найочікуваніша музична подія суб-фесту. У цьому році на сцені Студреспубліки «відгриміли» гурти The Sound Age, SOKOLOVSKY та DK.DANCE.

Варто зауважити, що учасники гурту DK.DANCE є давніми друзями Студреспубліки. Минулого року їхній хіт «Ми змінимо світ» став неформальним гімном Студреспубліки.  А цього року хлопці спеціально до фіналу XV ювілейної Студреспубліки написали пісню, яку присвятили всім республіканцям та вперше наживо виконали її під час свого виступу на мульти-фесті (шукайте у жовтні аудіо запис на сайті та в соцмережах).

Однак, гурт The Sound Age став абсолютним переможцем Music Live Awards Студреспубліки-2013, оскільки отримав перше місце в Інтернет-голосуванні та гран-прі під час живих виступів. Вітаємо та бажаємо постійного творчого натхнення!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Романович