fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

З Днем молоді!

Друзі! Прийміть найщиріші вітання з Днем молоді України!

Молодість – це найкраща пора у житті людини — і щасливим є той, хто якомога довше зможе зберегти чистоту помислів, честолюбство чистих планів і нестримну енергію для їх здійснення.

Молодь не боїться освоювати майбутнє і навіть найсміливіші фантазії прагне втілити у життя.

Друзі, ми всі бачимо, яка надскладна ситуація випала на долю нас та України. Неправильно зараз робити винним якусь частину українських громадян, у ситуації, що склалася – винні всі. Причиною цього є наша спільна беззмістовність, непослідовність, відсутність чіткої стратегії розвитку держави. Тепер нам, молодим, відповідальним і незіпсованим старою системою потрібно відстоювати нашу землю, мир і спокій у країні, разом будувати заможну Українську Республіку.

Від вашої наполегливості та завзяття залежить, чи буде завтра у нас із вами. Свої кращі якості — розум, духовність, оптимізм і рішучість — ви зможете продемонструвати у нашій діяльності.

Тож, незважаючи на непросту днину, все ж хочу поздоровити вас із Днем молоді. Бажаю миру, позитивного майбутнього, духовної та фізичної сили, великого людського щастя!

Також вітаю вас із хвилею регіональних Студреспублік, які незважаючи ні на що – з вірою в Україну йдуть по країні! Бажаю завзятості, величезного терпіння, творчого польоту, активного та корисного проведення часу, креативних рішень і, звичайно ж, перемоги!

Пам’ятайте, саме нам потрібно побудувати прогресивну «Модель України в умовах нового світового порядку»! Вірю: ми це зможемо!

З нами Правда!

З повагою

Лідер Студреспубліки

Павло ВІКНЯНСЬКИЙ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки