fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-12-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Юлія Дуб — краща закарпатська студентка

29 листопада, відбувся конкурс «Кращий студент Закарпатя-2012». Участь у ньому взяли 9 студентів – представники різних вишів краю. Серед вмінь кращих студентів області — спів грузинською мовою, французький реп, танці, мистецтво та гумор.

Конкурсанти зі сцени розповідали про себе, слухали, що «позаочі» про них розкажуть їхні «довірені особи», а також дивували глядачів і журі своїми талантами. Серед вмінь кращих студентів області — спів грузинською мовою, французький реп, танці, мистецтво та гумор.

До складу авторитетного журі цього року увійшли: новообраний Народний депутат України Валерій Пацкан, начальник управління у справах молоді і спорту Закарпатської ОДА, депутат Студентського парламенту України-2005 Віталій Ерфан, завідувач сектора вищої освіти і науки управління освіти і науки Закарпатської ОДА Василь Телеп, депутат Ужгородської міської ради Ростислав Буланов, координатор Ужгородського прес-клубу Ганна Тарканій, директор весільної агенції «Майстерня свят» Наталія Янцо, голова Студентської ради Закарпатської області Іван Полюжин.

Першою на сцену вийшла Марія Добра, студентка 1 курсу факультету міжнародного бізнесу та міжнародного права ЗакДУ. Вона в дуеті з подругою показала танець у стилі «контемпорарі», оскільки вже давно займається у студії сучасного танцю «Бліц». 

Студентка 2 курсу Закарпатського художнього інституту Олена Чура також запросила на допомогу своїх друзів. Її номер — хореографічна композиція, під час якої Олена розписала на людях одяг фарбами за допомогою трафаретів.

Студент 4 курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Віталій Горват мав, напевно, найбільшу підтримку, як у залі, так і на сцені. Його номер — лірична пісня іспанською мовою «Regresa A Mi» яку він заспівав чудовим баритоном у супроводі балету.

Михайло Феделеш, студент 3 курсу Карпатського університету ім. Августина Волошина, деяким відомий як ді-джей Майк Smile, разом з товаришем продемострував показовий бій у стилі таеквон-до з елементами шоу.

Каріна Крочак, студентка 4 курсу музичного училища ім. Задора вразила всіх глядачів своїм голосом. Дівчина, яка планує стати справжньою оперною співачкою, виконала романс Женьки Комелькової «Жди меня» з опери «Зорі тут тихі» К. Молчанова. Виконання було доповнене відеорядом з фото на військову тематику.

Богдана Квик навчається на 4 курсі УжНУ за спеціальністю французька мова. І саме тому вона виконала на сцені французький реп. А потім подарувала ведучій браслет, який зробила сама.

Євгеній Машкаринець, студент 3 курсу факультету економіки та туризму Закарпатського державного університету грає у КВН, тому його виступ був гумористичним. Він зробив відео-інтерв’ю з відомими людьми.

Останньою на сцену вийшла Тамара Аваліані, студентка 3 курсу відділення правознавства природничо-гуманітарного коледжу ЗакДУ. Вона зізналась у любові до своєї батьківщини — Грузії, та заспівала гарну грузинську пісню. 

Найбільше журі вразив соціальний ролик, направлений на донесення думки про те, що замість постійного спілкування через соціальні мережі варто більше уваги приділяти спілкуванню у реальному житті, помічаючи людей, які поруч. Його авторкою стала студентка 4 курсу філологічного факультету УжНУ Юлія Дуб. Вона і виборола звання кращої студентки.

Зараз Юлія Дуб займається одразу кількома проектами, серед яких «Вуличний університет», направлений на надання усім бажаючим неформальної освіти в різноманітних галузях, а також проекти правозахисної організації Amnesty. 

Ще одним пунктом програми було нагородження кращої кімнати студентських гуртожитків. Інспекцію по всіх гуртожитках Ужгорода провели учасники команди КВН «Тяп-ляп», а результати були представлені у дуже веселому відео. Перемогла кімната №905 гуртожитку ЗХІ, в якій проживають три дівчини. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки