fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-11-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

«Вундеркіндер» — напружуємо мізки з самого дитинства

wiwtbmgtsacАктивні учасники інтелектуальних проектів Студреспубліки знають, що краще розпочати тренувати свої мізки ще зі шкільної лави. Тому депутат Студентського парламенту України-2016/2017 Олег Грушицький став ініціатором проведення у Кременці Тернопільської області інтелектуального фестивалю «Вундеркіндер».

На базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії  ім. Т.Шевченка пройшов обласний фінал учнівського інтелектуального фестивалю «Вундеркіндер-2016». У проекті взяли участь 10 учнівських команд, які представили 8 районів Тернопільщини. Кому ж пощастило стати першим – читайте далі.

Галузь освіти, зокрема середньої, в Україні потребує якнайшвидших реформ. Навчальна програма націлена на успішну здачу предмету, а не на його розуміння та використання знань у повсякденному житті. Шкільна програма не в достатній мірі дає можливість мислити неординарно. Крім олімпіад і конференцій учневі нема, де проявити свій інтелектуальний потенціал. Практично відсутнє дієве поле для зайнятості та розвитку покоління, що підростає. В учнів, особливо з сільської місцевості, відсутнє неформальне навчання та засвоєння матеріалу у вигляді гри, серед них не поширені інтелектуальна творчість та інтелектуальні ігри, як вид відпочинку. Інтернет і соціальні мережі замінили живе спілкування та вміння знайомитись у реальному житті, а отримані у школі знання важко використати за її межами. Ми вважаємо, що варто урізноманітнити навчання у школах завдяки проведенню конкурсів, інтелектуальних ігор, різних видів інтелектуальної творчості. Це має зацікавити дітей до пошуку нових знань і показати, що вчитись може бути цікаво та пізнавально.

g1hbjmixrswo-ukidzrzqkayx7dkwatl0

 

 

 

 

 

Отже, 29-30 жовтня 2016р. учні змагались у таких інтелектуальних іграх,  як: «Брейн-ринг», «Факт чи вигадка?» та «Спортивні хрестики-нулики 5 у ряд». Змагання були насиченими, команди показали якісну гру та до останнього боролися за першість. За результатами ігор три команди набрали найбільшу кількість балів, і тому для визначення переможця довелось провести між ними додаткове змагання. У боротьбі кращих перемогу здобула ЗОШ І-ІІІ ст. №23 м. Тернополя, друге місце посіла команда Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського р-ну, третє — команда Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського р-ну.

ofujaez9ywgynrsmylyb5w

 

 

 

 

 

 

«Завдяки інтелектуальним іграм учні зможуть застосувати свої розумові здібності та використати вивчений матеріал на практиці. Проект націлений на розвиток у дітей творчих здібностей, розкриття інтелектуального потенціалу та виявлення нових талантів. Участь у різного виду змаганнях дозволить учням розширити свій кругозір, застосувати власні знання, ерудицію та логічне мислення, проявити вміння приймати рішення в нестандартній ситуації в умовах обмеженого часу. В житті практично не зустрічається готових рішень проблем. Кожна ситуація має свої особливості, тож інтелектуальні ігри повинні сприяти розвитку дієвого мислення школярів. Ми будемо і надалі організовувати подібні проекти для молоді, адже бачимо зацікавленість і бажання брати в них участь», — зазначив голова оргкомітету заходу, депутат Студентського парламенту України Олег Грушицький.

yj3r5d6crnoxv8ibqd81dk

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців і бажаємо, щоб учні не зупинялися, а продовжували активно використовувати свої інтелектуальні здібності, адже за кілька років на них чекає участь у напружених, але неймовірно корисних і цікавих проектах Студреспубліки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки