fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Всеукраїнський чемпіонат із «Студентської мафії» на Студреспубліці–2008

Під час проведення ювілейного, 10-го молодіжного мульти-фестиваля «Студентська республіка-2008» відбувся третій загальноукраїнський чемпіонат із інтелектуально-психологічної гри «Студентська Мафія».

Участь в ньому приймали по 4 представники від областей – переможці регіональних відбірних етапів. Саме вони змагались за звання Кращого гравця Студентської Мафії-2008. Півфінальні ігри проходили 28 та 29 серпня, а фінал, який і визначив переможців – 30 серпня. В півфінальних етапах гравці грали по 3 відбірних гри, а в фіналі – 5.

Переможцем суб-фестивалю стала Христина Коваль зі Львова, яка грає під ніком Tina. До речі, саме вона була переможцем першого загальноукраїнського чемпіонату в 2006р., знову довівши свій високий клас гри. Друге місце посів Віталій Паламарчук  із Вінниці, що грає під ніком Vito. Трете місце поділили з однаковим результатом по сумі набраних балів гравці з м. Полтава Ірина Писаренко (Koko Shanel) і Володимир Мась («Мєлкій»).

В рамках турніру також відбувся конкурс на звання кращого ведучого Студентської Мафії-2008. Ним став Дмитро Коломеєць («Бєлка») з м. Вінниця.

Такими стали результати офіційного чемпіонату з Студентської Мафії-2008.

А окрім офіційного, професійного чемпіонату, протягом Студентської республіки відбулось ще безліч аматорських ігор, які проходили в різних частинах студентської країни, що стало кращим підтвердженням того, що Студентська Мафія стала однією з улюблених і розповсюджених форм проведення вільного часу українського студентства.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Андрій Кавунець