fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Покажи свої здібності переконувати на всереспубліканських дебатах

21215_16-08-11_11-13-29логодеб.jpgМаємо честь тебе запросити стати учасником турніру з гри «Дебати» на фіналі Студреспубліка-2016, що відбудеться 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на тему: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Це допоможе тобі у вдосконаленні ораторських, інтелектуальних і лідерських здібностей.

Студреспубліка та дебатна, полемічна культура — то невід’ємні речі. Саме тому під час регіональних етапів і фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка» і відбуваються змагання дебатерів. Кожен раз — це «вибух мозку», але того вартує. Як долучитися до всеукраїнського дебатного турніру на фіналі Студреспубліки — читайте далі.

ЧоловічокМи збираємо разом молодих людей, які прагнуть до прогресивного розвитку, вдосконалення інтелектуальних здібностей, щоб долучити їх до створення позитивних сценаріїв модернізації України.

«Дебати» — це міжнародний студентський рух. Дебатні клуби існують у більшості університетів Європи, Північної Америки, в розвинених країнах світу. Вже понад 30 років проводяться Чемпіонати світу та Європи з Парламентських дебатів. У Міжнародну асоціацію парламентських дебатів входять громадські організації з понад 100 країн.

Фінали Студреспубліки завжди вирізнялися гарячими дебатами (і не лише під час ОДГ), коли кожен може спробувати досягнути істини, переконуючи на свою користь, пережити яскраві емоції та просто поспостерігати за палкими дебатами найактивніших і найініціативніших студентів!

Приїдь і здивуй усіх своїм талантом спікера у ході дебатних дискусій! А для цього не забудь пройти онлайн-реєстрацію

У разі виникнення запитань звертайтеся до куратора суб-фесту: Івана Клімчука, 063 367 94 16, Ivan_klimchuk@list.ru.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Клімчук