fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-09-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Вінничанка стала «Першою Леді Студреспубліки»

Відбувся півфінал єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток «Перша Леді-2010». Обрано найкрасивіших дівчат із усієї України!

Закінчилось літо, розпочинається новий навчальний рік. І як завжди на півострові Крим в сел. Заозерне прогриміла фінальна Студреспубліка, якої ми так всі чекали, але найдовгоочікуванішою для нас був конкурс краси «Перша Леді Студреспубліки-2010».

Отож,  пройшов півфінал єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток «Перша Леді-2010».

Всього в конкурсі взяло участь 14 красунь із різних куточків України, які перед цим стали переможницями регіональних етапів конкурсу краси «Перша Леді-2010». Дівчата тиждень працювали пліч-о-пліч одна з одною, але серед них виявилася найвродливішою та найрозумнішою лише одна, якій  журі і віддало перемогу в конкурсі. Звання «Першої Леді Студреспубліки» здобула Ксенія Саніна з Вінницької області, студентка Вінницького державного педагогічного університету.

Звання «Перша Леді Інтернет-2010» здобула студентка Луцького національного технологічного університету — Аліна Назаренко, яка отримала нетбук від компанії MSI — технічного партнера Студреспубліки і наручний годинник від порталу «Город24». А от Приз глядацьких симпатій — мобільний телефон від ЦСКП (Україна) — отримала Анна Дремлюк із Полтави.

Під час коктейльної вечірки за участі журі, експертів, яка відбулася 22 серпня, напередодні конкурсу, кожна з учасниць презентувала свої соціальні проекти, а також свій регіон, даруючи організаторам чудові сувеніри, які були привезені з усіх усюд. Соціальні проекти були напрочуд цікаві та підготовлені, з відеоматеріалами та слайд-шоу. Дівчата побачили, як важко живеться знедоленим діткам у тому чи іншому регіоні (майже всі проекти були спрямовані на покращення умов життя дітей різних категорій) і запропонували різні шляхи вирішення, тих чи інших проблемних питань.

Цього року організатори конкурсу вперше розділили конкурс на дві частини — півфінал, на  якому обрано «Першу Леді Студреспубліки-проводитися вперше, всі учасниці півфналу автоматично стали фіналістками конкурсу.

До складу почесного журі увійшли:
Павло Вікнянський, Лідер Студреспубліки — Голова журі;

Максим Шевченко, топ-ведучий «Первого канала» (Росія);

Юрій Ліпчевський, президент ГО «Центр соціально-консервативної політики (Україна)»;

Петро Іванов, віце-президент «Центр соціально-консервативної політики (Україна)»;

Дар’я Кривенко, «І віце-Леді України-2009»;

Олександр Ктиторчук, кращий фотохудожник України;

Акакі Стуруа, керівник департаменту молодіжних справ мерії міста Тбілісі (Грузія).

Окрім зовнішніх даних визначальними критеріями при виборі переможниці є її активна життєва позиція, соціальна відповідальність і орієнтація на вирішення суспільних проблем, тому що кожна з учасниць конкурсу презентувала членам журі та віпгостям власний соціальний благодійний проект, який вона зможе реалізувати в своєму регіоні у рамках проекту «Місія доброї волі». Цього року проекти були досить потужні — про це експерти дізналися ще до фіналу Студреспубліки в Києві, на спеціально проведеній організаторами конкурсу презентації.

Також учасниці  півфіналу показали всім учасникам Студреспубліки, що вони не тільки красиві, соціально активні, а ще й талановиті: напередодні коктейльної  вечірки вони представляли свої оригінальні таланти зі сцени для всіх республіканців. Учасниці конкурсу  виходили на сцену в національному костюмі, де представляли себе та свій регіон, у коктейльних сукнях, також були вихід-самба та вихід у вишуканих білих вечірніх сукнях. 

За доброю традицією, «Першу леді-2010» обиратимуть всенародно, а саме SMS-голосуванням та інтернет-голосуванням. Під час фіналу конкурсу красуні вийдуть на подіум, щоб виграти заповітну мрію — стрічку та корону «Перша Леді». Перехідна діадема, вкрита 24 каратним золотом і прикрашена кристалами австрійського кришталю Swarovski, знайде собі нову хазяйку на цілий рік.

Отож, з нетерпінням чекаємо фіналу!

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Заверуха