fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Вибори Студмера та Студмагістрату на «Студреспубліці. Dnepr Style»

У Дніпропетровську все ж таки відбудеться ОДГ Студреспубліки. Обрати кращих представників регіону для презентації на фіналі всеукраїнського етапу вирішили у неділю, 10 серпня 2014р. Без розваг і гучних дискотек – час думати над проблемами без призми веселощів.

Через жахливі події у сусідніх областях оргкомітет Дніпропетровської Студреспубліки вирішив перенести мульти-фестиваль із червня місяця, сподіваючись, що у серпні ситуація стане кращою. І ось уже серпень, а тиші та злагоди в країні все немає.

ОДГ-частина буде насичена тренінгами та тім-білдингом, тому що єдність нашої молоді – це запорука успіху; будемо думати над змінами, що вже є та прогнозувати майбутнє. Будемо дебатувати й обирати кращих спікерів та ідейних лідерів. Будемо обирати депутатів. Будемо працювати над темою: «Нова регіональна модель Дніпропетровщини».

Звичайно, що фізична культура студреспубліканців Дніпра завжди була і буде предметом гордості нашої команди. Тому, у програмі дня: волейбол, флаг, бадмінтон – найулюбленіша спортивна гра «Студреспубліки. Dnepr Style».

Контактна особа: Софія Пишнєва, 093 733 32 24.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровського ТО ВМГО "Студентська республіка""