fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-10-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Євген Суліма обговорив зі студентськими лідерами актуальні питання в галузі освіти

Евгений Сулима обсудил со студенческими лидерами актуальные вопросы в области образования (рус)

11 жовтня 2013р. відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Євгена Суліми зі Студентським президентом і депутатами Студентського парламенту України. Під час неї були обговорені як старі, так і нові пропозиції щодо розвитку освіти, науки та студентства в Україні.

Участь у цьогорічній програмі Студреспубліки взяло близько 1000 молодих лідерів із усіх куточків України. Учасники змагалися за можливість стати Студентським мером одного з 27 українських регіонів, обиралися до Студентських магістратів або Студентського парламенту, а головний переможець став Студентським президентом.

Переможці 2013 року завітали до Міністерства освіти і науки, де поспілкувались із Першим заступником міністра. Студентські лідери обговорили низку питань щодо студентського життя, які постають під час навчання у вищих навчальних закладах.

Окрім того, Євген Суліма розповів студентам про заходи, які сьогодні реалізуються Міністерством у сфері модернізації та реформування системи вищої освіти. Зокрема, йшлося про нові законопроекти в галузі освіти, формування державного замовлення та налагодження співпраці між роботодавцями та вищими навчальними закладами, участь органів студентського самоврядування в організації навчального процесу у вишах, оновлення матеріально-технічної бази університетів та облаштування студентських гуртожитків тощо.

Під час зустрічі Перший заступник Міністра також звернув увагу студентів на необхідність займати активну позицію в громадському житті та самоуправлінні у своїх вищих навчальних закладах, а також підтвердив готовність Міністерства до конструктивної співпраці зі студентськими лідерами. 

Студентський президент України Микола Дмитрієв наполягав на активізації дій щодо створення Міжнародного студентського центру, також учасники зустрічі запропонували ідею моніторингу матеріально-технічного забезпечення навчального процесу у вишах, підняли питання необхідності внесення коректив до навчального плану в освітніх закладах із метою покращення рівня знань про першу медичну допомогу, включення представників Студреспубліки до різного роду робочих групп щодо вирішення актуальних питань овітньо-наукового процесу в Україні.

Наприкінці зустрічі голова ВМГО «Студентська республіка» Павло Вікнянський подякував за співпрацю та багаторічну підтримку з боку Міністерства освіти і науки щодо реалізації різноманітних проектів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки