fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-10-2010 / всі теми /  Україна

Євген Суліма зустрівся з депутатами Студентського парламенту

11 жовтня заступник Міністра Євген Суліма зустрівся з депутатами Студентського парламенту України 2010/2011 рр. і переможцями Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент України — 2009", яким передав текст листа Міносвіти на керівників вишів щодо дотримання законодавства про студентське самоврядування.

У ході зустрічі представники студентського самоврядування порушували питання студентської політики, самоврядування у вищих навчальних закладах, якості освітніх послуг в університетах та загальноосвітніх середніх навчальних закладах, завантаженості студента, працевлаштування молодих спеціалістів тощо.


Зустріч відбувалась у форматі діалогу і проходила у жвавих дискусіях. Надзвичайно активно обговорювались питання платних послуг у вищих навчальних закладах та фінансування студентського самоврядування. Під час розмови Євген Суліма неодноразово підкреслював, що саме небайдужість та активність лідерів студентського самоврядування, їх глибока обізнаність з проблем навчання у вищих навчальних закладах і цілеспрямованість здатні результативно сприяти вирішенню будь-яких питань.


Прикладом стала інформація одного з учасників зустрічі з Севастополя. Як виявилось, керівництво вузу не довело до відома студентів зміст листа МОН від 3.09.2010 N 1/9-596 про дотримання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо питань студентського самоврядування (текст цього документу наводимо нижче). Міністерство освіти і науки надіслало свої рекомендації стосовно цієї роботи. Але ж сама робота залишається за студентами та адміністраціями вищих навчальних закладів. Заступник Міністра закликав студентів не відмовчуватись про факти недбалого виконання Закону України і більше впливати на якість освітніх послуг.

"Я підтримую активну молодь, яка шукає шляхи вирішення сучасних проблем, а не відсиджується позавуглами. Людина особисто несе відповідальність за рівень та якість своєї освіти. Кожен має це усвідомлювати і працювати над собою і не шукати винних", — підкреслив Євген Суліма.

До розмови лідерів студентського самоврядування долучився заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко. Йшлося про організацію практики студентів. Микола Фоменко відповів на запитання учасників зустрічі стосовно положення про залучення студентів до виробничої практики, форм її проведення.

За результатами зустрічі лідери Студреспубліки  висловили готовність до активної роботи на місцях.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки