fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Ветеранам Студентської республіки присвячується…

Пам’ятаєш першу Студентську Республіку в Криму? Це були незабутні вихідні на березі Чорного моря в Євпаторії.  Твої великі очі в перший день дивились на все з цікавістю і з деяким нерозумінням того, що відбувається. Все було настільки нове і незвичне! Ти приїхав  з свого міста для того, щоб прийняти участь у грі, стати президентом, чи гарно зіграти роль «Сірого кардинала», чи зайнятись справжнім Чорним піаром, або просто добре відпочити на диско-вечірках…  В любому випадку – перша Студентська Республіка – ПЕРША, як кохання і по справжньому незабутня. Недоспані ночі, нові друзі, обгорівший ніс і плечі, нічні запливи голяка у теплому морі – стільки всього, що позитиву вистачило на рік….

СР 2005 року. Твоя друга республіка у Криму. І знову Євпаторія. Твої очі так само горять. Але голова працює по іншому, бо цього року ти вже не новачок. А можеш вже вважати себе досвідченим студреспубліканцем. Можливо ти в оргкомітеті, або у магістраті. Чи може ти став президентом СР2004р і в тебе достатньо роботи для вирішення державних питань. Або ти зібрав свою команду активістів і приїхав підкорити усю Студентську Респубілку, здійснивши революцію чи невеличкий мітинг з випливаючими наслідками. І от під кримським сонцем, з захриплим голосом і, як часто буває, з обгорівшими плечима ти прощаєшся з своїми новими друзями і прямуєш у рідне місто. Невеличка перерва і ти вже знаєш де відбудеться наступна республіка.

Незабутній сонячний курорт «Капсель» під Судаком. Стільки нового і цікавого!!! У цьому році ти перевірив  на справжню міцність та витривалість свій організм: танці до ранку, мафія до ранку, невеличкі нюанси з шлунково-кишковим трактом. Але ти переконався, що ти сильний не тільки духом, але й тілом.  Чудові краєвиди мису Меганом, Генуезька фортеця, кам’янистий пляж повністю заповнили картку пам’яті твого фотоапарату і твого мозку. А у серці СР — закручена політична гра, нові фестивалі, нові люди, нові емоції. А ти з гордо піднятою головою, на екваторі свого «ветеранства» напевно у оргкомітеті, або куратор нового фестивалю. Може ти у цьому році зайнявся більш спокійною роботою і став редактором однієї з газет. Так чи інакше – але СР –тепер це не забавки, а велика відповідальність!

Серпень. У місті дихати важко. Хочеш на море. Напевно під Севастополь. Та й ще на «Зоряному березі» СР буде проходити. Пощастило. Всі мрії здійснюються! А студреспубліканців все більше і більше. На студреспубліканському форумі тебе вже знають і  поважають. Ти створюєш тему і її активно підтримують новачки чи справжні гуру-студреспубліканці. Чорне море. У оргкомітеті багато новеньких і активних людей. Як завжди отримав паспорт з фотографією. Готовий до роботи. Гра – стала більш цікавішою, а і деколи жорсткою. Фестивалі, зі збереженими авторськими правами, набули величності і популярності. СР – це суперова хвороба, яка охопила всіх і якою ти хворієш вже четвертий рік поспіль.

У цьому році – ти ветеран! Твоя п’ята Студентська республіка. За твоєю спиною досвід, реалізовані плани. Для тебе республіка відкрила багато можливостей. Тепер ти у реальному житті – самодостатня людина, сильна, стійка, готова до нових перемог та звершень. Для тебе СР була стартом. Але п’ять років – це ще не фініш, це тільки частина пройденого етапу. Хочеш бути ведучим Мафії – ласкаво просимо, хочеш в журі Перша леді – заслужив; може хочеш відпочити на реєстрації команд, чи сфотографувати найяскравіші моменти СР. В будь-якому випадку просто полежати на пляжі і у цьому році в тебе навряд чи вдасться. Тому вперед за ветеранською медаллю. Вперед за новими висотами! Зустрінемось, ветеран!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: майже ветеран Інга Шакарян