fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-04-2018 / всі теми /  Україна

Великодня листівка об’єднує студентів по всьому світу

31 березня 2018р. у ArtHub Інформагенції «Укрінформ» під час II Всеукраїнської конференції «Обговорення з молоддю питання популяризації української мови» було презентовано найбільшу кількість вітальних великодніх листівок, які будуть відправлені нашій молоді, яка за кордоном — для встановлення нового рекорду України. Студреспубліка також долучилася до ініціативи.

Великдень – щире й об’єднуюче свято. От і виникла ідея наштовхнути українську молодь до більш активного спілкування, незалежно від того, в якій країні світу вона знаходиться. Про ідею ініціативи та роль Студреспубліки – далі.

50 студентів вишів із усієї України, які є представниками Студентської громадської ради, створеної при Міністерстві інформаційної політики, привезли до Києва вітальні листівки. Участь у конференції взяв Міністр інформполітики Юрій Стець, який у вільному форматі поспілкувався зі студентами та закликав їх брати на себе відповідальність за життя країни та шукати виходи зі складних ситуацій разом із владою.

Активіст Київської Студреспубліки Андрій Расенчук, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України, відповідав за збір вітальних листівок від студентів і студенток свого вишу, які згодом будуть передані українській молоді, яка навчається за кордоном. Листівки були чудові, дуже різні. Як правило, студенти та студентки робили їх власноруч, вирізали щось, розмальовували, писали щирі вітання та додавали свої контакти, аби ті, хто отримають листівку в іншій країні, мали можливість зв’язатися.

 

 

 

 

 

На конференції було підраховано загальну кількість листівок, і гендиректоркою Книги рекордів України Ганною Крисюк зафіксований рекорд із кількістю 9806 од. За допомогою Світового конгресу українських молодіжних організацій ці листівки будуть передані українським студентам і студенткам за кордон.

Марина Соботюк, одна з ініціаторок акції, радниця Міністра інформації з міжнародних комунікацій і координаторка Студентської ради при Мінінформі: «Ми всі маємо щирі сподівання, що ці вітання принесуть маленьку радість в українські сім’ї за кордоном і покажуть нашу щирість та повагу до українців за кордоном».

Організатори задоволені проведенням ініціативи, планують продовжити її наступного року та залучити ще більшу кількість студентів і студенток.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк