fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«V Зимова Студреспубліка» наступає

Поки студреспубліканці (і не тільки) активно готуються до наступної «V Зимової Студреспубліки», випускники минулих років вирішили дати свій коментар  проекту та поділитися власними враженнями від нього. Ось, що з цього вийшло!

Віталій Попович, м. Ужгород, учасник «IV Зимової Студреспубліки» (с. Пилипець, Закарпатської обл.):

«Ну, що можна написати про «Зимову Студреспубліку»?.. Сказати, що там було класно, багато емоцій і ти в тому оточенні, що потрібно — це буде замало. На ЗиСР ти, дійсно, якісно міняєш своє бачення світу й України загалом. За 3 дні ти постійно думаєш на рахунок важливих тем і це дає змогу швидкими темпами розвивати свій розум. «Зимова Студреспубліка» — це поштовх до чогось нового, креативного та неординарного»

Володимир Музиченко, м. Чернігів, учасник «IV Зимової Студреспубліки» (с. Пилипець, Закарпатської обл.):

«Проект для мене виявився незвичайним. Був досить цікавим і, в свою чергу, складним. А саме головне — гірське повітря допомагало абстрагуватися і вийти за рамки. Важливо, що я навчився думати без стереотипів, це було саме складне для мене, і, мабуть, для багатьох учасників проекту».

Юлія Бобир, м. Полтава, учасниця «III Зимової Студреспубліки» (с. Пилипець, Закарпатської обл.). Тема: «Команда майбутнього», депутат Студпарламенту 2012-2013рр.:

«Перше моє знайомство зі Студреспублікою відбулося не так давно, лише два роки тому, і одразу двократне: ЗиСР у Полтаві та «III Зимова Студреспубліка» в с. Пилипець. Лютий 2011 – незабутній час, неповторні емоції та враження, відлік нового часу, з новою ідеєю, новим світосприйняттям, новим диханням. Формат ОДГ примусив, у прямому розумінні цього слова, змінити моє ставлення до речей, бачення процесів, змусив мене змінитися вцілому! Гра… неможна розповісти про гру людині, яка не прожила її, не побувала в тому стані, який дає гра. Вона особлива… коли, в одну мить, неймовірними зусиллями для тебе здається на 3 день підняти важкі повіки зранку, а вже через секунду ти влаштував battle – як знайти вихід із кризи державотворення, як створити команду майбутнього. Для мене ефект «занурення» діє далеко за межами країни Студреспубліки, і не тому, що не пройшла рефлексію, а тому що СР – це те майбутнє, в якому є перспективи, є цінності, є розвиток. Уже сьогодні, я — депутат Студентського парламенту України, голова оргкомітету Полтавських регіональних Літньої та Зимової СР. Це мій шлях зі «Студентською республікою».           

Як бачите, у кожного з учасників проекту залишилися свої незабутні та різнокольорові враження.

Щодо мене, Віри Андріюк, переможниці «II Зимової Студреспубліки» (с. Верховина, Івано-Франківської обл.) на тему «Оптимальна для ураїнці модель соціальної взаємодії (громадські організації та політичні партії нового типу)», можу лише додати свій (як я його називаю) запатентований вислів, який почала вживати, коли грала в оргдіяльнісну гру: «Студреспубліка – це вставляння мізків». Не буду пояснювати, що цей вислів означає. Залишаю вам право на власні роздуми. Реєструйтеся, приїжджайте, беріть участь і… діліться своїми враженнями!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк