fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-05-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

В Тернополі Студреспубліка відбулася!

Ось і закінчилась така довгоочікувана та непередбачувана «гра» — регіональний етап Мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», який проходив з 18 по 20 травня 2012р. у с. Івачів Тернопільського району. Тернопільчани відкрили літній сезон «регіоналок»Студреспубліки [+ відео].

На вибори студентського мера цього разу приїхали більше сотні студентів, серед яких традиційно багато тернополян.

Співорганізаторами виступили, минулорічні студреспубліканці – громадська організація «Файне місто».

Починаючи з п’ятниці у студентів насичені дні, адже одразу після поселення вони почали брати активну участь у грі. У п’ятницю студенти поділялися на округи, з яких вони обирали по мажоритарці депутатів магістрату.

У першій половині дня суботи уже були відомі імена депутатів магістрату Студреспубліки, які будуть весь наступний рік щось робити для студентства, а також поїдуть представляти Тернопіль на всеукраїнський етап даного проекту

Організатори розповідають, що відчувається боротьба між учасниками. Адже ще на початку Студреспубліки було 7 команд, які у кінцевому результаті об’єдналися у дві партії. Це «Студентська свобода» на чолі з кандидатом у мери Романом Собко й «Активна молодь», яку очолював інший кандидат у мери Іван Коростіль, котрий врешті і переміг.

Щодо організації, то учасники відмічають цікаво проведений час та багато заходів, особливо їм сподобалася ранкова зарядка, і не тільки… Також проведено традиційні турніри – «Мафію», «Що?Де?Коли?», змагання з футболу. На Студреспубліці найбільшою  несподіванкою для студентів виявилася польова кухня, яку надало МВС. Адже у звичайному житті більшість не зможе покуштувати їжі у польових умовах солдатів, – переконують студенти.

Цьогоріч  у проведенні такого масштабного дійства, скликалось, багато охочих допомогти, як міська і обласна ради, підприємці та депутати міста.

Дійсно, студреспубліканці зробили свято собі та всім охочим.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Заверуха