fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-05-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

В Луцьку будуватимуть „Студентську республіку”

Протягом двох днів, 28 – 29 червня 2008 року, в Луцьку проводитиметься обласний етап всеукраїнського молодіжного фестивалю „Студентська республіка — 2008”, приурочений до Дня молоді. Саме про це велась мова на прес-конференції організаторів заходу, що відбулась 21 травня у Луцькій Міській Раді.

На зустрічі з журналістами були присутні керівник Волинського обласного осередку Народно-демократичної ліги молоді Валерій Пельц, координатор Всеукраїнської Студентської Ради у Волинській області та представник Волинської Студентської Ради при голові облдержадміністрації Оксана Гузь та голова обласної організації „Батьківщина молода” Віталій Ляцевич. Саме ці три організації цьогоріч стануть організаторами мульти-фестивалю „Студентська республіка — 2008” на Волині.

Як повідомили організатори, фестиваль матиме міжнародний статус, оскільки передбачається участь студентів із Любліна (Польща) та Бреста (Білорусь). Також очікується, що у заході візьмуть участь студенти не лише луцьких навчальних закладів, а й студенти з усієї області. Загалом планується зібрати на фестивалі близько 200-300 молодих людей.

Сам фестиваль проходитиме на території Парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки. На разі ведеться активна організаційна підготовка та перемовини про підтримку даного заходу обласною радою, губернатором та міським головою Луцька.

Медіа-підтримку фестивалю забезпечуватиме „Молодіжний Портал Волині” (www.molod.in.ua). Також організатори закликають до співпраці усі волинські засоби масової інформації та спонсорів.

 Для довідки

 «Студентська республіка» — молодіжний проект, який реалізується по всій території України та проходить одночасно в усіх обласних центрах, АР Крим, містах Київ та Севастополь на День молоді в Україні, що святкується в останню неділю червня.

Проект проводиться щорічно з 1998 року, вже четвертий рік поспіль є переможцем урядового конкурсу проектів серед молодіжних громадських організацій та включений до плану заходів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та дітей щодо святкування Дня молоді та Дня Конституції.

Суттю проекту є створення соціально-ігрової моделі суспільства, організованого в студентську країну, що складається з наметових містечок, які і стануть студентськими міні-державами зі своїми законами, валютою, кордонами, владою. Жителями «країни» є студенти, що представляють більшість українських ВУЗів III-IV рівня акредитації. Кожна делегована вузівська команда має можливість презентувати свій Альма-матер, позмагатися з іншими командами у різноманітних конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях.

Ключовим моментом діяльності регіональних «Студентських республік» є вибори студентських мерів та депутатів Студентського парламенту України. Передвиборчі кампанії можуть стати прикладом для наслідування у реальному житті.

Студентське життя, насичене політичними баталіями, дебатами, передвиборчими змаганнями та студентськими розвагами, супроводжується шоу-програмою.

В кінці серпня буде проведена фінальна частина всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка» в АР Крим. В ній візьмуть участь обрані в усіх регіонах України студентські мери та студентські магістрати. У фіналі буде обраний Студентський Парламент України та Студентський Президент України.

Передвиборчі процеси будуть максимально адаптовані під реалії сьогодення: утворюватимуться студентські політичні партії, бізнес-структури, друковані засоби масової інформації, будуть використовуватись «загальнореспубліканська» студентська газета, радіоканал, студентський адмінресурс, засоби «білого» та «чорного» піару.

Основною метою проекту є формування у молодих громадян культури самоврядування, громадянської культури, принципів існування демократичного суспільства, заохочення молоді до активної участі в державотворчих процесах.

Прес-служба обласного етапу

фестивалю „Студентська республіка — 2008”

Контакт: Ірина Качан

Тел.: +380667022642, +380636629373

Е-mail: ira_kachan@ukr.net

ICQ: 206768289
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки