fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-12-2011 / всі теми /  м. Київ

Український цивілізаційний проект

У Києві відбулася конференція на тему «Український цивілізаційний проект: проблеми та перспективи», одним із доповідачів виступив Богдан Гаврилишин, а у роботі конференції взяв участь один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.

За ініціативою Центру розвитку суспільства (ЦРС) проводиться ряд семінарів на тему «Український цивілізаційний проект», участь у черговій конференції, яка відбулась 4 грудня 2011 року, взяв учасник партнерської ради Студреспубліки, член Римського клубу, іноземний член Національної академії наук України Богдан Гаврилишин із доповіддю на тему «Образ майбутньої України».

У своїй промові Богдан Гаврилишин звернув увагу на наступне:

«Нам необхідно зосередитись на питанні образу майбутнього, вивчати кращий світовий досвід по напрямкам, які успішно реалізовані у інших країнах. Наприклад, в Україні велика централізація, варто звернути увагу на досвід Швейцарії, де на місцевому рівні вирішується більшість питань, таким чином громада несе відповідальність за свої рішення.

Нам не потрібно прагнути будь-якими засобами вступити до ЄС — ми маємо перш за все пройти процес трансформації до стандартів Європейського союзу.

Сучасна капіталістична світова система має цілий ряд проблем, і на це також потрібно зважати. Наразі настала криза капіталізму: капіталізм може нам показати, як мати більше, але не може показати як бути більшим.

Успіх багатьох країн, які показали економічні дива, ґрунтувався на великому патріотизмі та неймовірній працьовитості, і ми маємо брати приклад в цьому. Ми маємо неймовірний потенціал для розвитку: чорноземи, людский потенціал, гарну топографію і багато-багато чого іншого, тому у нас велике і світле майбутнє».

Богдан Гаврилишин у своїй розмові з одним із лідерів Студреспубліки Олександром Щербою поцікавився результатами проекту «Новий старт», який минулого року відбувався за підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина», крім того звернув увагу на велику надію та відповідальність, яку несе сучасна молодь перед майбутнім України, і порадив приділити увагу дискусіям по різним напрямкам діяльності держави з метою підготовки до управління держави та формування бачення майбутнього країни.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба