fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-04-2010 / всі теми /  Україна

У Сумах вибрали найкращого студента України!

Плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду!

24 квітня 2010р. у Сумах відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» (2009), організатором якого є Студреспубліка за оргпідтримки Міносвіти і Мінсім’ямолодьспорту.

Протягом кількох останніх місяців за звання “Кращого студента” змагалися понад 1000 студентів із більш ніж 300 вищих навчальних закладів країни.

Конкурс проводився в три етапи – вишівський, регіональний і всеукраїнський. Участь у завершальному етапі завойовували представники всіх регіонів України. Багато хто з них завітав і до Сум подивитися на вирішальний етап конкурсу. У результаті, участі у фіналі цього разу були удостоєні студенти з Сум, Чернігова, Києва, Хмельницького, Миколаєва, Севастополя, Луганська, Ужгорода і Луцька, які одержали високу оцінку своїх напрацювань і досягнень.

Під час фіналу в Сумах експерти визначили кращих студентів в кількох номінаціях. Зокрема, «Кращим студентом-громадським діячем України» став Антон СОШНИКОВ з Донецького національного університету. Звання «Кращий студент-спортсмен України» завоювала Ганна ШЕСТАК – третьокурсниця інституту фізкультури Сумського державного педуніверситету ім. А.Макаренка. Переможцем номінації «Кращий студент-вчений України» став Павло ПРИГОРОДОВ з технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля. Крім того, «Кращим студентом-журналістом України» було названо четверокурсника гуманітарного факультету Сумського держуніверситету Михайла ТОЩЕВА, а «Кращим студентом-дизайнером України»Олену ЦИМБАЛ з Київського національного університету технологій і дизайну.

Головна інтрига заходу полягала в тому, хто стане абсолютно кращим студентом країни попереднього року. Фіналісти провели власні відеопрезентації, представили на суд журі вже реалізований проект з соціальної тематики, а також продемонстрували власні здібності в конкурсі «Мій талант».

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль САФІУЛЛІН надіслав вітання учасникам Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Він висловив упевненість, що цей конкурс відкриє нові виразні імена серед студентської молоді, заохотить до творчого пошуку, прояву своїх талантів, надасть можливість реалізувати власний потенціал і втілити в життя найсміливіші ідеї.

Лідер Студреспубліки Павло ВІКНЯНСЬКИЙ, який очолював журі, особисто привітав всіх фіналістів і, зокрема, Вікторію ЩЕЛКО з Києва, яку у результаті двогодинної боротьби було оголошено «Кращим студентом України 2009 року» (комплексна характеристика). Переможниця, до речі, одночасно навчається у двох вишах – Київському національному університеті ім. Т.Шевченка і в Київському національному педуніверситеті ім. М.Драгоманова.

Організатори конкурсу нагородили всіх учасників дипломами і подарунками, а переможницю ще й головним призом – ноутбуком.

Крім того, за підсумками конкурсу спеціальною номінацією «Студент-талант України» було відзначено Ганну ДІДУХ з Луцького інституту Національного технічного університету.

Всіх присутніх вразив колоритний виступ Анастасії КАВКОВСЬКОЇ з Хмельницького, яка дуже затято боролася за звання «Кращого студента України», але зовсім трохи не дісталася до перемоги.

Програвати теж треба вміти, і тому я хочу подякувати всім організаторам за те, що провели конкурс на вищому рівні. Надзвичайно приємним було те, що всіх учасників зустрічали з хлібом-сіллю — це одразу налаштувало нас на позитив. Я рада, що отримала унікальну можливість поспілкуватися з насправді кращими студентами України!

В якості розважальної програми перед повною глядацькою залою виступили спеціальні гості заходу – музичні групи і команди КВН.

За умовами конкурсу, наступного року визначення «Кращого студента України» має відбутися в Києві, місті, яке представляла нинішня переможниця.

v

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами УНІАН