fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

У Рівному пройшов перший день Студентської республіки!

У суботу, 16 червня, об 11.00 годині відбулося відкриття регіонального етапу мульти-фестивалю „Студентська республіка” у м. Рівне.

На ньому були присутні начальник відділу сім’ї і молоді Рівненської обласної державної адміністрації Михайло Волинець та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Мар’яна Семенюк, голова Рівненського ТО НДЛМ Ілона Стельмах.

За перший день студенти встигли створити 5 партій, 3 з яких потім об’єдналися у коаліцію. Чи протримається вона довго і чи зможуть вони досягти консенсусу у висуванні кандидата на посаду Студентського мера, покаже наступний і вирішальний день.

Окрім того ввечері відбувся конкурс „Міс Студреспубліки”, на якому в принципі перемогла дружба, а найбільшу кількість балів здобула Олена Марчук, яка і поїде представляти Рівненщину на Всеукраїнську „Студентську республіку”. Паралельно із конкурсом краси проходив концерт, де виступали відомі рівненські гурти „Voice”, „Unrolled by none”, „18-й ангел”, „Скотчерс”, „Після 9-ти”, „Мій батько п’є” та „Спалені вітрила”.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки