fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-09-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Тяп-ляпський КВН

У Кубку Студреспубліки з КВН у 2009 році (куратор – Наталія Матвійчук) перемогла ужгородська команда “Тяп-ляп”. Вона виборола право пільгової участі у Центральній Слобожанській лізі (АМІК) у сезоні 2010 року. Про це повідомили почесні гості фіналу Студреспубліки в Криму – Сергій Лаврик і Аркадій Дьяченко.

КВН є однією з найбільш популярних студентських ігор. Масовість цієї гри забезпечується великою кількістю заходів для КВН-команд. Цього року на фіналі «Студентської республіки-2009» у Заозерному, під Євпаторією, в Криму, команди змогли не лише прийняти участь у конкурсній частині мульти-фестивалю, а й отримати безцінні знання від свого часу чемпіонів КВН – представників легендарної команди ХАІ (Харківського авіаційного інституту) «Люди в білому» Сергія Лаврика та Аркадія Дьяченка (на прізвисько Дєд).
 
Участь у змаганнях прийняли такі команди, як ”Південний берег” (Севастополь), „Бонун Белз” (Харків) і моно-команда “Файне місто Тернопіль” у особі ведучого шоу-частини фіналу Студреспубліки-2009 Сергія Фалендиша (поза Студреспублікою – автор і гравець команди «Тернопілька особлива»), “Позитивні віруси” (Луцьк) і “Тяп-Ляп” (Ужгород).
 
Всі жарти, у більшості своїй, стосуватися подій, що мали місце на Студреспубліці. Зокрема пролунало кілька бомбових жартів про “залізний характер” керівника Міжнародного оргкомітету Студреспубліки Павла Вікнянського.
 
Цікаво, що на розминці питання були від глядачів-студреспубліканців: на різну тематику від політики і до банального «Де Валера?».
 
Ведучим Кубку з КВН був Сергій Лаврик, а редактором – Аркадій Дьяченко. Потім “титани” КВНу влаштували фото-сесію з охочими студреспубліканцями, після чого відвідали коктейльну вечірку у рамках конкурсу краси “Перша леді”, під час якої найкрасивіші студентки України презентували власні соціальні проекти.
 
У підсумку в Кубку Студреспубліки з КВН у 2009 році перемогла команда “Тяп-Ляп” із Закарпаття, на другому місці тернопільська моно-команда, а на третьому волинські “Позитивні віруси”. Переможець кубку отримає можливість участі в сезоні 2010 року в Центральній Слобожанській лізі КВН (АМІК).Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки