fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Труханів острів знову окупований… або як пройшла Київська регіональна Студреспубліка-2012

Не встиг Труханів острів ще відійти від масового напливу шведів під час Євро-2012, як у лічені години його заполонили табори з палатками активної та талановитої молоді м. Києва. Адже саме на території цього острову  10–12 серпня 2012р. відбувся Київський регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», а також святкувався Міжнародний день молоді. Протягом трьох днів жителі студмістечка мали можливість долучитись до політичної гри, розвивати власне місто, брати  участь у суб-фестивалях, а також знайти нових друзів [+ відео].

Учасниками цьогорічної  Київської Студреспубліки були понад 150 студентів.

Протягом першого дня жителі студмістечка відвідували чисельні майстер-класи, активні дискусії, цікаві лекції та семінари від політиків, літераторів і представників молодіжних організацій, спортивні змагання, тощо. Незважаючи на невеликий дощ, який намагався завадити грі, учасники й організатори не втрачали гарного настрою, а якраз навпаки — отримували фан: вдень танцювали і купалися у Дніпрі, а вночі мали можливість подивитися заворожуюче Fireshow і потанцювати навколо великого вогнища, яке було розпалене біля Майдану Незалежності Студреспубліки.

Закінчився вечір феєричним виступом рок-груп: «Сворожичі», «Сонця Коло», Nasa, HotPants та «ЮжГлавПуть», які були запрошені дякуючи громадському рухові «Український вибір».

На другий день розпочалося все найцікавіше. Партії вели свої активні передвиборчі кампанії, найжвавіші гравці проявляли себе у спорті, серед яких відзначилася команда НУБіП України, посівши перші місця під час змагань із футболу та чемпіонату з лазертагу. Саме в цей день проходили дебати між лідерами політичних партій. Цікаво, що цьогорічні кандидати в мери  мали змогу позмагатися не тільки у політичних дебатах, але і в танцювальному батлі.

Під час політичної гри було зареєстровано дві партії: «Великий Київ» і «Молодь до влади». Проте, незважаючи на невелику кількість партій, гра була насиченою та стрімко розвивалася.

Студентським мером було обрано Марину Гусакову, студентку Університету економіки та права «КРОК». До складу Студентського магістрату ввійшли представник КРОКу Єгор Іванов, від НаУКМА — Олексій Здоров, Олег Кобзар, КНУ — Володимир Коваль, КУРО — Максим Панов, НУБіП — Костянтин Рухлов, КНЕУ ім. В.Гетьмана — Олександр Лисий, КПІ — Володимир Гаца, ННІЗІ ДУІКТ — Сергій Міщенко.

У цьому році студреспубліканці прийняли рішення обирати магістрат, а потім партія-переможець висуває власну кандидатуру мера. Тому мера було обрано не шляхом окремих виборів, а за результатами партійного голосування. Таке в історії Київської Студреспубліки вперше.

Звісно, кульмінацією другого ігрового дня був регіональний етап конкурсу краси «Перша Леді-2012», який (і не дивно!) викликав справжню хвилю позитивних емоцій. Переможниця конкурсу Оксана Василюк та інші дівчата (Юля Журба, Оксана Коваленко, Діана Шакірова, Юля Дацюк) разом із організатором Ольгою Депутат своєю красою та чарівністю подарували всьому місту чудові враження та відчуття справжнього свята. Серед учасників журі була бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, котра передала вітання всім київським республіканцям.

Після конкурсу пройшло урочисте нагородження новообраного Студентського мера та членів магістрату. Цей насичений день закінчився улюбленою грою «Мафія» та спілкування під гітари біля вогнища.

Гра в мафію було розпочато після всіх офіційних частин. Світло згасло, а тому користувались підручними засобами — фонариками і мобільними телефонами. Учасники загорілись бажанням грати і дуже швидко засвоїли правила і схему гри. Перші ігри були, чесно кажучи, тренувальними, учасники звикались з правилами і вчились говорити, але пізніше лунали надзвичайно логічні доводи і беззаперечні аргументи, особливо коли до гри підключились досвідчені гравці, з яких нові учасники могли брати приклад. Ближче до ранку гравці почали підмерзати, проте з-за столу не вставали, що каже про їх зацікавленість ігровим процесом. Приємно було чути позитивні відгуки про гру і про ведучого, котрим був Олег Волинець, маю надію скоро ми побачимо нові обличчя в гри «Мафії» в клубах Києва і України.

Останнього дня, коли сили (але не запал!) було майже витрачено, всі бажаючі відвідали майстер-клас  із першої медичної допомоги та провели інтерактивну бесіду на тему «ВІЛ. Безпечна поведінка», пройшли дотестову підготовку, зробити безкоштовний тест на наявність ВІЛ та отримали необхідні консультації від спеціалістів.

Саме в цей день і відбулося перше засідання магістрату. Отже, поки всі жителі студмістечка збирали свої речі, щоб вирушити додому, новообране керівництво вело активні переговори щодо вирішення питань стосовно поїздки на фінал Міжнародної програми Студреспубліка-2012, бо все цікаве ще попереду!

Наостанок хотілося би подякувати оргкомітету за надану можливість отримати безцінний досвід, море непідробних емоцій та знайти нових друзів! З нетерпінням чекаємо на Студреспубліку-2013, а поки… Всі на Всеукраїнку! 🙂

 

Мульти-фестиваль проводився за підтримки Київської міської державної адміністрації.Організатори: Київська Студреспубліка, Головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту КМДА, МГО «ОТКЛИК», ГО «Територіальна Ліга».

Партнери: Благодійний фонд Олеся Довгого та Катерини Горіної, Київська державна академія водного транспорту ім. П.Сагайдачного, OVB Allianz, Громадська рада з питань розвитку молодіжного руху при ГУССМС КМДА, Академія QUORUM, ТОВ «Об’єднання «ОАЗИС», представництво ООН в Україні, Всеукраїнський благодійний фонд «Дніпро», ВМГО «Бізнес-молодість», Олексій Коваль, ISIC, Воєнний лазертаг Київ «Полігон Альфа 11 Т», ВГО «Український вибір», LUCKY LOOK, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», фотограф Володимир Шилов


Медіа-партнери: Українська Банерна Мережа, Нічний клуб «Біоніка»,  ВМГО STUDENTLAND, Українська інформаційна спілка.

 

Програма реалізується за оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич