fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Через творчість до модернізації

На мальовничому узбережжі Чорного моря в рамках фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки вперше пройшов «Татлін-фест». Його учасники/ці говорили мовою образотворчого мистецтва. Це можна було зробити 2-ма способами: під час своєрідного пленеру та за допомогою графіті.  

24-27 серпня 2018р. відбувся грандіозний фінал ХХ Студреспубліки-2018. Його темою, а також темою нового творчого суб-фестивалю імені великого українського художника, реформатора мистецтва Володимира Татліна звучала так: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Подробиці та чудові фотографії — нижче.

 

 

 

 

Ментором суб-фесту виступив всесвітньовідомий український художник Олег Мінгальов, який узяв участь у настановчій зустрічі «Татлін-фесту» та провів майстер-клас для всіх охочих. Майстер-клас сам став арт-подією: митець показав учасникам/цям одну з технік малювання аквареллю та подарував намальовану прямо під час годинного майстер-класу картину Студреспубліці, вручивши її лідеру республіканців Павлу Вікнянському.

Протягом 3-х днів учасники/ці «Татлін-фесту» малювали на різних локаціях, отримували емоції позитиву, натхнення та заряджали ними оточуючих. Цікаво, що до участь у суб-фесті, щоправда поки не на конкурсній основі, долучилися гості, експерти — як наприклад, психолог, священик о. Антоній Рудий. А перемож(ни)цями, звісно, стали ті, хто найкраще відобразив творчі події та дотримався тематики фіналу.

 

 

 

 

 

Оцінювали учасників/ниць конкурсу журі, до складу якого входили: Олег Лебединський — краєзнавець, засновник проекту «Полтава 3D»; Олег Мінгальов — ментор «Татлін-фесту», художник, письменник, наративіст-авангардист, і Надія Холявко — кураторка «Татлін-фесту», художниця.

Переможницею у номінації «Пленер» стала Аліна Давидова з Харківщини, а в номінації «Графіті» перемогу присудили полтавчанину Олександру Некомкіну.

 

 

 

 

 

 

Бажаємо всім натхнення, творчого розвитку та миру! Обов’язково покажемо свої художні здібності вже наступного року, на фіналі ХХI Студреспубліки.

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Надія Холявко