fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-09-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Там, де справжні цінності завжди в пріоритеті

Тільки справжніми чоловічими вчинками та добропорядними ділами може характеризуватися Містер — той республіканець, який має волю та нахабність взяти на себе відповідальність бути, як мінімум рік, взірцем для наслідування, уособлювати та нести в маси справжні чоловічі та загальнолюдські цінності. В таку конкурентну нелегку боротьбу виявили бажання вступити лише 8 учасників — найдостойніші представники регіонів.

Сам конкурс «Містер Студреспубліки» став, у першу чергу, перевіркою витримки учасників: у останній момент змінилося місце проведення, виявилося надто мало часу для тренувань, насувався шторм, і сцена на березі моря була переповнена хвилюванням, звуками гвинтокрилів… і воно було того варте!

Під час першого виходу у військовій формі, вся студреспубліканська країна мала можливість познайомитися з кожним учасником особисто. Щоб продемонструвати свою оригінальність, хлопці презентували найрізноманітніші свої таланти: силові можливості, пісенні та танцювальні вміння, декламували вірші, смішили публіку. По справжньому вражали глядачів конкурсанти виходом у офіційно-діловому стилі. Екстравагантні, стильні красені чекали справедливого вироку поважної судійської колегії та почули його лише за добу на офіційному закритті Студреспубліки-2014:

Містер Студреспубліки, Містер мужність — Олексій Божченко (Запорізька обл.),

І Віце Містер, Містер талант — Богдан Хоменко (Полтавська обл.),

Містер глядацьких симпатій, Містер Гарячий перчик — Ілля Дзерве (Херсонська обл.),

Містер Стиль — Михайло Гаврилюк (Чернівецька обл.),

Містер Красунчик — Артур Курсенко (Сумська обл.),

Містер Досконалість — Денис Бантос (Вінницька обл.),

Містер Оригінальність — Богдан Стародубцев (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.).

Один із учасників, по об’єктивним обставинам, зійшов із дистанції, полегшивши рух на фінішній прямій для інших конкурсантів. Оцінювали ж мужність, хоробрість і силу хлопців найсправедливіші члени журі:

  • Віра Андріюк — бренд-менеджерка Студреспубліки,
  • Альона Веремеєнко — юристка Державного управління справами,
  • Юрій Обод — лідер Сумської Студреспубліки,
  • Ольга Рачук — депутатка Студентського парламенту України-2013/2014,
  • Катерина Середа — депутатка Студентського парламенту України-2013/2014, кураторка журналістської частини «Республікади» у 2014р.

Ціна перемоги від Олексія Божченка: «Фінал конкурсу «Містер Студреспубліки-2014» виявився справжнім випробуванням для кожного з учасників. Одним з них стало завдання підготувати гідний вихід за кілька годин до конкурсу, зібрати докупи всю витримку, навіть коли здається, що все іде шкереберть, з кожною годиною псується погода і конкурс на межі зриву. Саме в такі моменти потрібні максимальна наполегливість і вміння понад усе дійти до кінця, адже мій девіз — ніколи не здаватися! Саме завдяки цим справжнім чоловічим якостям я зумів гідно виступити та здобути перемогу».


Здобувають перемогу там, де є наполегливість, воля та праця. Справді цінні здобутки — де є цінності. Я вдячна всім конкурсантам за продемонстровані справжні чоловічі якості, за позицію та вашу цілеспрямованість. Самовіддача та підтримка регіонів стали ключовими під час підготовки фіналу конкурсу «Містер Студреспубліки-2014». І тепер я з впевненістю можу сказати, з вами не страшно!

Нехай завжди у вашому житті буде місце справжнім чоловічим вчинкам.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Бобир