fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-12-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Системна профілактика – найкращий метод лікування

231 грудня 2015р. у Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД у стінах Київського електромеханічного коледжу відбулася лекція з метою профілактики ВІЛ/СНІД. Співорганізатором виступила Київська міська Студреспубліка, а слово під час заходу мала її лідерка Людмила Рудкевич.

1 грудня – день, коли максимально говорять, проводять відкриті заходи і зустрічі про таку важливу на сьогодні хворобу, як ВІЛ/СНІД. Студреспубліка активно долучається до соціально-важливих питань.  

Київська Студреспубліка спільно з молоддю профспілки Південно-Західної залізниці та представниками Солом’янської організації КМО Товариства Червоного Хреста України спільними зусиллями підготували для студентів коледжу цікавий і корисний матеріал. Метою семінару організатори ставили інформування студентів щодо безпечної сексуальної поведінки, зменшення поширення ВІЛ серед молоді статевим шляхом як основним шляхом інфікування. Завдання були прості та водночас найскладніші, тому що тема ця стосується не тільки учасників заходу, а й кожного з ким ми спілкуємося, друзів та їх родин.

Студенти заповнили всю аудиторію та з цікавістю слухали виступаючих. Зі словом виступила лідерка столичних республіканців Людмила Рудкевич, котра наголосила, що про ВІЛ/СНІД важливо пам’ятати не лише в цей день, а завжди. Було представлено організаторів і кваліфіковану лекторку проекту Марію Міхно, яка з турботою про життя кожної молодої людини ділилася інформацією й життєвим досвідом зі студентами.

24

Хлопці та дівчата мали змогу дізнатися про суть захворювання, шляхи передачі, ознайомитись із міфами, які існують щодо ВІЛ/СНІД. Завершилася лекція показом простого, лаконічного відеоролику про ВІЛ/СНІД.

Пам’ятайте! Ця проблема може торкнутися кожного, хто забуде про безпеку під час статевих відносин. І не важливо довіряєте ви партнеру на всі 100% чи ні, тому що людина, навіть зробивши сьогодні тест на ВІЛ і отримавши негативний результат, може інфікувати, адже латентний період хвороби триває 3-6 місяців. І зовні не розбереш, хто інфікований, а хто ні.

Бережіть своє здоров’я та життя і здоров’я близьких вам людей.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич