fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліку визнали найбільшою

Вітаємо всіх студреспубліканців з тим, що ВМГО «Студентську республіку» визнали найбільшою молодіжною мережею за кількістю залученої молоді, на думку міжнародного аналітика, члена «Римського клубу», учасника Партнерської ради Студреспубліки Богдана Гаврилишина [+ відео].

ВМГО «Студентська республіка» – найбільша молодіжна мережа. 28 червня 2012 року міжнародний аналітик, член «Римського клубу», учасник Партнерської ради Студреспубліки Богдан Гаврилишин, засновник однойменного благодійного фонду на телеканалі «ТВі» в передачі «Розмова про головне» визнав організацію найбільшою структурою за кількістю залученої молоді.

«… є певний фонд, який допомагає молодіжним мережам. Для мене цікавий приклад, як трошки більше року була організована зустріч з лідерами двадцяти молодіжних організацій. Мета була, щоб вони поділилися працею, що ми робимо, а що вони роблять. Шукали способів співпраці, де вони пересікаються. І це була катастрофа, як зустріч, бо там була одна організація представлена 1200 членів – «Студентська республіка», а була друга – 10 членів, але лідер меншої організації був переконаний, що то є найкраща…», — сказав Богдан Гаврилишин.

Нагадаємо, що Благодійний фонд “Богдана Гаврилишина” підтримував резонансний проект “Новий Старт. Стратегія-2050 для України” у 2010 році, а також сприяв проведенню фіналу Студреспубліки-2010.

Повна версія телепрограми на каналі TVi 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Атаманюк