fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-09-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

Студреспубліканський острів на святкуванні Дня міста у Миколаєві

36XHRi0QulAЩорічно на день міста Миколаєва, головна вулиця Радянська перетворюється не тільки на головну сцену свята. Вона стає також певною платформою для презентації молодіжними організаціями самих себе, на якій можна було завітати і до Студреспубліки.

Про те, як актив Миколаївської Студреспубліки демонстрував свої здобутки на спеціальній виставці у Миколаєві, присвяченій Дню міста — у матеріалі нижче.

Нагадаємо, що День міста відбувається кожну другу суботу після 1 вересня, 2015 року цією датою стало 12 вересня. Саме в цей день на головній вулиці міста, за сприяння управління освіти Миколаївської міськради, був організований своєрідний молодіжний квартал. Захід організовується з метою ознайомлення та інформування молоді з діяльністю молодіжних організацій міста й осередків всеукраїнських організацій.

Участь у заході взяла також місцева «Студентська республіка». Однойменна стратегічна гра, що організовується активістами кожного літа, є чи не найгучнішою молодіжною подією кожного року.

Всі бажаючі мали змогу отримати повну інформацію про діяльність організації та безпосередньо саму гру від Студентського мера Миколаївщини-2015/2016, депутатки цьогорічного Студентського парламенту України Вікторії Іванової та Студентського мера Миколаївщини-2013/2014, регіонального координатора Студреспубліки-2015 Вікторії Романенко.

XeYXWKa8GQ8

Саме Студреспубліка допоможе вам самореалізуватися, знайти нових друзів і не сумувати! А ще тільки вона дозволить вам стати лієвим елементом зміни України та світу, зокрема доулчившись до створення Програми модернізації України та кожного її регіону.

Якщо ви не встигли  чи не змогли  завітати на платформу ВМГО «Студентська республіка», але хочете отримати більше інформації або ж приєднатися пишіть організаторам.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Кульбачна, прес-центр Миколаївської Студреспубліки