fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліка — «15 років для України!»

Студреспублика – «15 лет для Украины!» (рус)
Students’ Republic — 15 years for Ukraine! (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

24–27 серпня 2013р. у будинку відпочинку «Прибережний» (АР Крим, неподалік Євпаторії, с. Медведеве) фінал XV ювілейної Студреспубліки чекає нових учасників і друзів. Окрім моря, сонця, фану — на всіх чекає нестримний розвиток і подальша робота над Стратегією-2050 для України, адже тема мульти-фесту: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій» [+ відео].

Цьогорічна тема є логічним продовженням попередньої діяльності Студреспубліки. Робота над Стратегією-2050 для України триває: ми здатні написати реальний план дій, згідно якого країна зможе стати дійсно сильним незалежним світовим лідером!

Чому не можна пропустити фінал Студреспубліки? Бо цього року Студреспубліка святкує своє 15-ти річчя.  Крім того, це наймасштабніша молодіжна подія року в Україні, з найактуальнішою темою, найграндіознішими суб-фестами, найгарячішою тусовкою у ритмі нон-стоп, найавторитетнішими експертами та біля 1 000 найактивніших учасників із усієї України та за кордону.

Умови участі

І все це у формі гри, де у кожного є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться бути: хоч працівником комунального господарства, хоч депутатом, хоч міліціонером, хоч журналістом чи навіть… президентом.

Увага! Для того, щоб стати справжнім і повноцінним громадянином держави під назвою «Студентська республіка» потрібно обов’язково пройти просту онлайн-реєстрацію.

Традиційно, мульти-фестивальна частина Студреспубліки складається з найцікавіших суб-фестів, на яких можна позмагатися інтелектуально, спортивно, показати свою вроду та красу, а також «потусити» до самого ранку.

На тебе чекають:

Конкурс краси «Перша Леді»;
«Республікада»;
«Нічна туса» з яскравими батлами діджеїв;
«Квест-фестиваль»;
«Студентська Мафія»;
Фестиваль аматорського відео;
Фото-конкурс;
і ще багато-багато цікавого (Кубок КВН, Music LIVE Awards, «Містер Студреспубліки», «Дебати» тощо).

А направляти роботу в правильне русло, проводити змістовні факультативи та дискусії будуть відомі експерти: о. Антоній Рудий, Вадим Васютинський, Сергій Грабський, Михайло Грищенко, Сергій Дацюк, Раду Карчумару (Німеччина), Володимир Крутько, Олександр Ктиторчук, Сергій Лисенко, Олександр Лозовицький, Михайло Мінаков, Андрій Мішин, Андрій Окара (Росія), Михайло Притула, Альона Сібірякова, Марина Скорікова (Росія), Михайло Чаплига й ін.

У Студреспубліці беруть участь також визначні політики та «зірки».

Країна «Студентська республіка» має свої закони, органи влади, територію, валюту, партії й інші атрибути справжньої вільної держави. Найголовніший феномен програми — це проекція майбутньої України. Вже протягом 15 років події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які згодом відбуваються в Україні.

Але й це не все. На гостей мульти-фесту чекає безліч приємних сюрпризів і шалених витівок. Адже цього року програма проходить під гаслом «15 років для України!». Саме тому краще побачити самому, що відбуватиметься на фіналі Студреспубліки-2013, ніж почути про це від когось і шкодувати про втрачену можливість побувати там. Це неймовірна ювілейна Студреспубліка і ти не маєш права її пропустити!

Відсвяткуй День Незалежності України у власній країні під назвою «Студреспубліка».

≥15 суб-фестивалів
≥15 експертів,
≥15 сюрпризів
чекають на тебе!

 

 

Правила участі

Як доїхати до місця проведення

Хто тобі допоможе доїхати

Рекламні ролики Студреспубліки-2013

Як це було у 2012р.

Аналітика-2012

Аватари

 

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер 
Віра Андріюк  (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com.
З організаційних питань: менеджер проектів Ольга Коваленко  (067) 234 01 94.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна», оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України. Також підтримку надає Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Партнери: мобільний оператор life:), туристичний комплекс «Буковель», SUN InBev Ukraine, лабораторія Kaspersky, косметична компанія «Біокон», весільний салон 
Slanovskiy, Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал «OTV«, телеканал «Культура», Стильне Радіо «Перець ФМ», газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», інформаційне агентство «Наголос».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки