fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-09-2012 / всі теми /  м. Київ

Студреспубліка відкрита для журналістів

З 14 по 16 вересня 2012р. в Києві був організований Перший всеукраїнський з’їзд молодих тележурналістів, в якому взяли участь Віра Андріюк та інші студреспубліканці. Ініціатором стала ВМГО «Здорова Україна».

Під час програми було підбито підсумки і проведено аналіз проекту «Телемарафон Х-ТВ «Джип-сафарі по дитячим будинкам України», реалізованого за підтримки Студреспубліки. Даний пілотний проект проходив протягом серпня південними областями України і полягав у відвідуванні дитячих будинків і проведенні різноманітних активностей у центрах міст на підтримку здорового способу життя. Студреспубліканці в рамках цієї ініціативи та бонусних змагань напередодні фіналу Студреспубліки-2012 організували проведення флеш-мобів та інших цікавих подій у Черкасах, Кіровограді, Миколаєві, Херсоні.

Отже, під час зібрання журналістів у Києві велася мова про створення  гостросоціальних фільмів, навчання новій креативній теле- й іншій журналістиці. Першого дня заходу у Парку партизанської слави відбувалися екстрим-змагання учасників заходу, найбільше, зі слів молоді, припали до душі лицарські поєдинки й екстремальні зйомки.

Другого дня був проведений круглий стіл, де учасників події навчали, як правильно працювати на камеру: брати чи давати інтерв’ю, кожен мав можливість особисто спробувати себе в ролі журналіста чи інтерв’юера. Цього ж дня перед молодими журналістами виступила вже більш досвідчена колега — Ірма Крат. Вона розповіла про свій досвід, поділилася основними справами, які розслідувала під час власної кар’єри, оскільки основний напрямок її роботи — це журналістські розслідування.

Також на заході була присутня бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, яка розповіла про діяльність Студреспубліки, зокрема про фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012» у Криму,  проект «Кращий студент України», де однією з номінацій є Кращий студент-медійник.

Віра запросила всіх долучатися до проектів Студреспубліки та підкреслила, що кожен зможе знайти саме те заняття, яке найбільше імпонує. «Крім того, під час фіналу Студреспубліки (та й під час регіональних етапів), інших наших проектів активно діє медіа-група, так звані внутрішні ЗМІ. Ми щороку видаємо цікаві та змістовні випуски ТВ-новин, газети «ЗаДіло!» та «Хроніки», ставши редактором або журналістом яких, ви отримаєте надзвичайно важливу практику та можливість згодом випробувати свої журналістські якості в реальних медіа», — зауважила Віра Андріюк.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк