fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-06-2009 / всі теми /  Миколаїв

Студреспубліка в Миколаєві. Хронологія подій

Миколаївські студенти за два дні пережили все: проливний дощ, військовий переворот з димовими шашками та відділенням солдат і багато інших випробувань. Тим паче Студмер і Студмагістрат з честю витримали всі випробування.
Все почалось 27 червня з розбудови наметового містечка в самому центрі міста, на пл. Фалєєва, зібрались спеціально відібрані найкращі представники студентства Миколаївщини — студенти сімох вишів, всього більше 150 чоловік. І саме в цей час почався проливний дощ, який тривав протягом трьох годин. Але студенти проявили стійкість характеру, замотали ноги у пакети та… танцювали під дощем.
Та дощ згодом закінчився, при чому саме тоді, коли на сцені Студреспубліки пролунали останні слова вітання начальника управління у справах сім’ї дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому Віталія Воронова та заступника начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Миколи Смоквіни.
І Студреспубліка зажила своїм життям. Закінчилась реєстрація партії і на сцені кожні 20 хвилин відбулись презентації 7 миколаївських вишів.
Та після презентацій спокійне життя громадян Студреспубліки закінчилось. Настав час обіду та реєстрації виборчих списків. Як виявилось і на те, і на інше необхідно було заробляти гроші (ігрові гроші — «смайли»). І перед лідерами команд став непростий вибір: або залишити свої команду голодною, або зареєструвати себе у виборчому списку. Але тут у державній газеті «ЗаДіло» зявляється публікація про наявність на території Студреспубліки олігархів, які готові дати партіям ігрові гроші на всі їх потреби.
Але умовою асигнувань студреспубліканських партій олігархами стала приватизація двох стратегічних підприємств Студреспубліки – Єдиних енергетичних систем та «Общепит», які надавали громадянам електроенергію для підключення оргтехніки та годували їх смачним обідом: соками «Сандора» та піцею «Челентано».
Перемовини тривали довго, але все таки всі партії зареєстрували свої виборчі списки. І ось нарешті — дебати, вибори, результати! За результатами голосування першого дня до студентського магістрату увійшли:
Максимов Максим – ЧДУ ім. П.Могили
Дачевська Альона — ЧДУ ім. П.Могили
Телеш Ганна — ЧДУ ім. П.Могили
Восковець Ольга — ЧДУ ім. П.Могили
Аргірова Крістіна — ЧДУ ім. П.Могили
Дрозд Юлія – МНДІ ОНУ ім. І.Мечникова
Васильєв Віталій – МДУ ім. В.О.Сухомлинського
Матвєєва Юлія — МДУ ім. В.О.Сухомлинського
Делікатний Антон – Будівельний коледж
Вернігоренко Роман — Будівельний коледж
Наступного дня Студреспубліка остаточно перетворилась на справжню державу. Зранку стався військовий переворот, у державі владу захопили військові. Доки новообраний магістрат намагався вирішити ситуацію та повернути у державу демократичний режим невідомі викрали одного з депутатів магістрату і вимагали за неї викуп.
Як раз у цей час територію Студреспубліки відвідав Голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник Міжнародного оргкомітету з проведення «Студентської республіки-2009» Павло Вікнянський.
Та Студентський магістрат впорався з усіма випробуваннями і законним шляхом стабілізував ситуацію в країні, повернули викраденого депутата магістрату, заробили гроші, нагодували піцою «Челентано» всіх громадян і напоївши соками «Сандора» та провели вибори мера.
За результатами виборів другого дня Студмером Миколаївської області став Сергій Кочнєв – студент Чорноморського державного університету ім. П.Могили (по-простому, «могилянка»).
Знаково відбулось нагородження переможців на великій сцені міста у рамках головного концерту до Дня молоді. Сам мер міста Миколаєва Володимир Дмитрович Чайка вручив сертифікат Студентському меру та депутатам Студентського магістрату, пообіцяв провести після своєї відпустки зустріч з переможцями та організувати стажування студмагістрату та студмера у Миколаївській мерії.
Миколаївський оргкомітет вдячний за допомогу в організації проекту управлінню у справах дітей та молоді Миколаївської облдержадміністрацій та управлінню молодіжної політики міськвиконкому. А також громадським організаціям «Третій шлях», «СНС», інформаційним партнерам — радіо ОК FM та «35 каналу». Подарунки переможцям вручали пейнтбольний клуб «АЛЬФА» та кінотеатр «МУЛЬТИПЛЕКС».Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Шинкаренко