fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-07-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Івано-Франківськ

Студреспубліка в Івано-Франківську пройшла феєрично

Вже не вперше провінційний спокій літнього Івано-Франківська порушив феєричний мульти-фестиваль «Студентська республіка». Ця маленька держава в державі зі своїми законами, правилами та грошовою системою є реальним відображенням справжнього життя у справжній державі.

28-29 червня 2011р. в Івано-Франківську відбувся грандіозний захід — регіональний етап Студреспубліки-2011. Відкриття Студреспубліки відбулося в культурно-мистецькому центрі «Є».

Цього року програма була надзвичайно насичена та цікава. До неї входила оргдіяльнісна гра та ряд суб-фестивалів. Учасники проявили себе, взявши участь у конкурсі краси «Перша Леді». Переможницею стала студентка Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Підлипна Анастасія.

Квест був одним із найскладніших суб-фестивалів Студреспубліки, однак незважаючи на дощову погоду, відбувся успішно. Переможцями стала команда «Європа» у складі 5 чоловік.

«Мафія» стала найбільш цікавим і непередбачуваним суб-фестивалем. Переможцями в кожній грі стали: Візінський Олександр, Гуляк Ольга, Прокіпчук Артур, Світлик Віталій.

Фото-конкурс проходив протягом двох днів, а переможців визначить інтернет-голосування та експерти. Презентації у вигляді слайд-шоу будуть розміщені на сторінці Студреспубліки в соціальній мережі «ВКонтакті».

Політичні дебати були найзапеклішими і тривали протягом двох днів. Переможцями стали представники команди «Вед-медики», а саме Пасічняк Наталія, Скринник Тарас.

Протягом другого дня Студреспубліки відбувалася оргдіяльнісна гра, де гравці намагалися спрогнозувати розвиток нашого міста у майбутньому. «Івано-Франківськ у ТОП–100 кращих міст Європи» саме такою була тема цьогорічної оргдіяльнісної гри. Учасники надзвичайно активно, конструктивно, а моментами і творчо підходили до викладення теми, наводили велику кількість цікавих фактів і шляхів розвитку даної тематики.

Обрання Першої Леді, мера та магістрату і нагородження всіх переможців відбулося в нічному клубі el Dorado. Саме там всі відпочиваючі мали можливість не лише прослухати передвиборчу кампанію політичних блоків і кандидатів у мери, але й використати своє активне виборче право і проголосувати за того чи іншого претендента.

Звичайно, Студреспубліка закінчилася найцікавішим: обранням магістрату та мера, які будуть захищати честь нашої області серед всіх інших областей у фіналі Студреспубліки–2011 в Криму.

Цьогорічним Студентським мером став Михайло Ткач, а магістрат був сформований блоком «Об’єднана Європа».

Вітаємо переможців регіонального етапу Студреспубліки-2011 у м. Івано-Франківську та бажаємо успішного ї гри на фіналі мульти-фестивалю, що відбудеться у Криму.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, голова Івано–Франківського регіонального осередку ВМГО "Студентська республіка"