fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-09-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Студреспубліка… тут збуваються заповітні мрії!

Якщо з 24 по 27 серпня 2012р. ви просиділи вдома, або просто пролежали цей час на дивані, то хочемо вас дуже засмутити… Адже саме у цей час у «Сонечку» поблизу Євпаторії пройшла наймасштабніша подія року –  мульти-фестиваль «Студентська республіка»! Тема цьогорічного фіналу  — «Україна моєї мрії», тож студенти Кіровоградщини їхали у Крим не лише поніжитись на пляжі, а й пограти у захоплюючу політичну гру.

Скажу чесно, ці 4 дні промайнули, як одна мить! Безліч тренінгів, суб-фестів, майстер-класів та просто незабутніх вечірок! Часу на сон майже не залишалось, але пропустити хоч годинку такого дійства ну дуууже не хотілося! Цього року кіровоградську делегацію очолив наш  Студентський мер – Віталій Слюсаренко, студент Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка.

 

Вже першого дня, щойно встановивши намети, наша делегація розпочала активну агітацію, тусовку і взагалі, швидко «ввімкнулась у гру». Розміщений прямо на узбережжі намет з написом «Кіровоградщина вітає гостей мульти-фестивалю «Студентська республіка» не помітити було просто неможливо! Крім того, наші Dj-ї забезпечували собі і гостям цілодобовий драйв  — коли на «Нічній тусі» лунали останні треки, всі бажаючі продовжити вечірку «хоч на годинку» неодмінно йшли у гості до нас або до наших сусідів – до того ж, не лише республіканських, а й географічних (!) – міста Дніпропетровська. 

 

Без діла у нашій делегації не сидів ніхто: хтось займався політичною грою, відвідуючи всі пленуми та кластери; хтось грав у спортивні ігри та суб-фести;  хтось цілодобово розважав публіку і навіть не важливо, як саме – за Dj-ським пультом або з мікрофоном; а хтось невтомно працював на ниві журналістики у студреспубліканських газетах. Хоч президента ми, на жаль, не «взяли», але Віталій Слюсаренко зайняв почесне 2-е місце у виборах. А представник нашої команди — Олександр Прадіденко – був обраний депутатом Студентського парламенту України. Крім того, Кіровоградська команда стала абсолютним чемпіоном із міні-футболу, посіла 1-ше та 3-е місця у чемпіонаті з волейболу, а також стала бронзовим призером в конкурсах аматорського відео та битві  Dj-їв.

 

Але на політиці життя не обмежується, правда? На мою думку, найважливішим було те, що на ці 4 дні ми стали справжньою командою: єдиною, згуртованою та цілеспрямованою. Ми поставили для себе ціль, і кожен своїми зусиллями наближав команду до неї. Кожен зміг стати кимось у нашій маленькій державі, тож ми встигли не лише попрацювати, а й відпочити в останній день на пляжі всі разом! Відчуття, що ти належиш до колективу (чи краще – команди!) – незабутні відчуття! Якісь фрази чи жарти, які розумієш з першого слова;  пісні, які надовго засідають у голову та навіть сняться вночі та багатозначні фрази «А пам’ятаєш?..» від нових друзів… Емоції – це те, що не купиш за гроші, не поставиш у шафу чи не законсервуєш «до кращих часів». А саме це і найголовніше на Студреспубліці – збагатитися емоціями на весь рік!

Ми спілкувались, грали, працювали та просто розважались. Щоб зрозуміти всю суть Студреспубліки, треба просто взяти у ній участь! Спробуйте підняти себе з дивану наступного року і, повірте, — ви не пожалкуєте!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Олексієнко