fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-04-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студреспубліка розширює межі

20 квітня у Києві відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки та проведення 10-ї Ювілейної міжнародної програми «Студентська республіка». Вирішили розширити рівень проведення до якомога більшої кількості вишів.

У відкритому засіданні оргкомітету прийняли участь офіційно затверджені члени оргкомітету, а також запрошені особи. 

Голова Народно-демократичної ліги молоді, голова оргкомітету «Студреспубліки — 2008» Павло Вікнянський довів до присутніх інформацію щодо результатів роботи учасників зустрічі активістів студреспубліканського руху з різних регіонів України, яка відбулася в Києві 30 березня 2008р. за модерації Світлани Крезуб.

Лідер Полтавської спільноти НДЛМ і Студреспубліки Євген Нагорний розповів присутнім про досвід проведення вишівських Студреспублік у вишах Полтавщини як попередній етап регіонального фестивалю.

 Задачею проведення вишівських Студреспублік є об’єктивний відбір учасників наступного етапу мульти-фестивалю та залучення якомога більшої кількості студентів. Під час подальшого обговорення вирішили підтримати організацію вишівських республік і доручити спеціально створеній робочій групі уніфікувати загальні правила їх проведення. З цього приводу член оргкомітету, голова ВМГО “Студентська республіка” Володимир Крутько  наголосив, що треба рухатися вперед, не боятися та не сумніватися.

Члени оргкомітету розподілили між собою функціональні обов’язки. У Павла Вікнянського як у голови оргкомітету з’явилися нові заступники: з ігрової частини — херсонець Євген Криницький, а з проведення мульти-фестивалю — льв’янка Інга Шакарян (яка визначалась зі своїми побажаннями з максимальною жіночністю – близько години в цілому).

Особливим завданням даного засідання було створення нового проекту положення “Студентської республіки”. В ньому, як і зазвичай, визначені основні правила проведення всіх з (починаючи з нинішнього року) чотирьох рівнів проведення 10-го Ювілейного мульти-фестивалю – вишівського, регіонального, всеукраїнського та міжнародного. Першому заступнику голови оргкомітету, відповільній за оргпитання та регіональний рівень харків’янці Наталі Матвійчук доручено доопрацювати проект положення.

До речі, саме цього року вперше в Студреспубліці очікується участь максимальної кількості іноземних гостей, а потім ставиться за мету проведення Першої міжнародної “Студентської республіки” – аналогу звичного мульти-фестивалю, різниця лиш в тому, що її громадянами стануть гості з інших країн, а державною мовою – англійська.

Таким чином, цього року ювілей Студреспубліки буде відзначено розширенням Студентської республіки вглиб (проведення вишівських мульти-фестивалів) і вшир (проведення міжнародної Студреспубліки).

Головною ідеєю засідання було проведення двічі ювілейної Студреспубліки цього року найбільш масовою, підготовленою, цікавою та насиченою для її учасників, глядачів та організаторів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Матвійчук