fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Студреспубліка ПУЕТ: із поверненням!

Упродовж трьох днів, з 7 по 9 червня 2014р. проходив Х ювілейний вишівський етап Студреспубліки Полтавського університету економіки і торгівлі. Ігрова модель суспільства, вигадана країна, де діють свої закони, є президент, парламент, працюють міністерства, і найголовніше, місце, де можна реалізувати свої найкращі лідерські якості – ні, це не утопія, це «Студентська республіка» ПУЕТ. Це школа політики, економіки та просто нагода провести час приємно та з користю, а також хороший шанс стати політично освіченою людиною.

На відкриття мульти-фестивалю на чолі з ректором університету д.і.н, проф. Нестулею О.О. завітали адміністрація та професорсько-викладацький склад вишу. Олексій Олексійович привітав учасників та глядачів і побажав вдалого свята. 

Під час офіційного відкриття студенти заспівали гімн Студреспубліки, запустили у небо повітряні кульки з найщирішими побажаннями, презентували суб-фестивалі, показали яскраві презентації вулиць, на яких мешкали, та посмакували польовою кашею.

Цьогоріч організатори вибрали нелегку тему гри: «Історія. Сьогодення. Майбутнє», через яку намагалися показати учасникам, як через призму історії можливо змінювати своє майбутнє вже сьогодні. Задля цього діючий магістрат змінив під час гри три політичних режими, а учасники мали змогу відчути себе придворними особами царя, виконати жорсткі вимоги тоталітаризму та здобути довгоочікувану владу народу – справжню відповідальну пряму демократію, що особливо важливо для України в умовах нового світового порядку.

Нововведенням цього року стала символічна посвята кожного учасника гри в справжні студреспубліканці, яка проходила посеред першої ночі та складалася з проходження смуги перешкод із зав’язаними очима.

Також на всіх присутніх чекали незабутні суб-фестивалі – конкурс краси «Перша Леді», конкурс мужності «Містер Студреспубліки», «Нічна туса», ігри в спортивний покер і Мафію й ін.

За звання найкрасивіших боролися 7 дівчат і 7 хлопців. І якщо Містера Студреспубліки обрали без особливих проблем, ним став Микита Канарський, то визначитися з тим, хто ж отримає корону та звання «Першої Леді» було надзвичайно важко, адже всі дівчата були гідні цього звання. Та за результатами конкурсів у гострому суперництві лаври переможниці дісталися Анні Кірічок.   

Особливо зворушливою та романтичною була церемонія «одруження». Вся процедура була максимально наближена до реальної, з весільними сукнями, обручками, букетом нареченої та взаємною згодою молодят.

За перемогу на Студеспубліці та крісло мера боролося чотири політичних партії, представники котрих відстоювали своє право бути обраними до магістрату шляхом агітації та всереспубліканських дебатів, на яких лідерам партій довелося добряче понервувати, відповідаючи на провокаційні запитання суперників, потенційного електорату та діючої влади. За результатами запеклої боротьби новим Студентським мером ПУЕТ–2014 стала Дар’я Гончаренко, а новообраний магістрат представлятиме університет на обласному етапі Студреспубліки, який відбудеться вже 13 червня.

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Артеменко, Марія Тютюннік