fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-09-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Кубок Полтавської Студреспубліки з міні-футболу

12 вересня 2015р. удесяте в Полтаві відбувся турнір на Кубок Студреспубліки з міні-футболу «Полтава-2015». Цьогоріч він символічно проводився у День фізичної культури і спорту. Учасниками змагань були десять дворових команд із різних мікрорайонів міста. Відкрив захід лідер полтавських республіканців Олег Слизько [+ відео].

Республіканці відомі своїми спортивно-фізкультурними традиціями й інтересами, а особливо — на Полтавщині. Чого вартий успіх сільської футбольної команди «Злагода», що стала призером міжнародного турніру любительських команд у Відні у 2014р.! Що зараз роблять для підтримки міні-футболу активісти Студреспубліки?

Ці змагання стали першими на новому спортивному майданчику  Полтавської державної аграрної академії, до встановлення якого, спільно з обласною радою, приклав чималих зусиль і лідер полтавських республіканців, випускник Аграрної академії Олег Слизько.

Організатори піклуються про здоров’я полтавців й одним із головних своїх завдань визначили популяризацію заняття фізичною культурою і здоровий спосіб життя, а метою самого турніру було донести до полтавців, що подібні змагання проводити дуже легко, варто лише захотіти. Все починається з «двору», і чемпіоном світу може стати кожен!

Цілий день команди змагались між собою на першість у турнірі, а за ними весь час спостерігали глядачі і зацікавлені перехожі. Врешті решт, переможцем стала команда «Лтава»  (Аграрна академія – мікрорайон Левада) й отримала Кубок Студреспубліки «Полтава-2015», медалі й грамоти. Друге місце посів «Арсенал» (збірна мікрорайонів Полтави), третій — «Патріот» (мікрорайон «Браїлки»). Всі переможці отримали квитки на матч 8-го туру Ліги Парі-Матч між командами «Ворскла» (Полтава) й «Олімпік» (Донецьк) та інші подарунки від партнерів, якими виступили ФК «Ворскла» та магазини «Спорт smile» і «Пан спортсмен».

IMAG7221IMAG7234

 

 

 

 

 

 

 

Окрім того, організатори нагородили Влада Призова в номінації «Кращий голкіпер», кращим захисником став Антон Труш, номінацію «Кращий форвард» здобув Іван Шмиголь.

Організатори дякують усім партнерам, особливо адміністрації і Студентській раді Полтавської державної аграрної академії за сприяння в проведенні турніру, який довів, що все й справді в наших руках!

BAU1Gr0lkpY

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Курішко, прес-служба Полтавської Студреспубліки