fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Студреспубліка по-запорізьки. Читайте далі…

20 липня 2013 року в Запоріжжі пройшла драйвова Студреспубліка. Цьогоріч 130 студентів із 4 вишів мали чудову можливість взяти участь у регіональному етапі Міжнародної програми «Студентська республіка» та спробувати свої сили у модельній грі в окрему студентську країну та різних суб-фестивалях: «Квест», Фото-конкурсі, «Мафія», «Нічна туса», Кубок КВН, Інтелектуальних іграх і змаганнях із волейболу. Подію відвідав Олександр Щерба [+ відео].

Також цього разу було багато так званих «фішок» Студреспубліки, вражати було чим — «Водна битва», «Саботаж», студреспубліканці встановили полички для буккросингу.

Студенти отримали масу позитиву, гарного настрою, нових знайомств, драйву та занурились у дух Студреспубліки. Величезним плюсом був приїзд друзів-студреспубліканців із Дніпропетровська та Миколаєва. Хед-офіс Студреспубліки представляв один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.

Також, однією з головних частин мульти-фестивалю були «Дебати» та вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. «Зелені» на чолі з Романом Мельниченком і «Партія студентів Запоріжжя» з Ольгою Рачук представляли основні напрями роботи своїх команд. По закінченню виборів Студмером стала активна студреспубліканка Ольга Рачук. До Студмагістрату ввійшли:

1. Селезньов Костянтин — ЗНУ, 4 курс;
2. Ткаченко Володимир ЗГИА, 5 курс;
3. Ткалич Михайло ЗНУ, 3 курс;
4. Осадчук Антон ЗНУ, 3 курс;
5. Бинюк Марія ЗГИА, 4 курс;
6. Мул Анастасія КПУ, 2 курс;
7. Мельниченко Роман ЗНТУ, 4 курс;
8. Крупкін Андрій ЗНУ,  5 курс;
9. Семенова Валерія ЗНУ, 5 курс;
10. Литвиненко Марія ЗНТУ, 4 курс.

Учасники мульти-фестивалю залишилися надзвичайно задоволеними дійством і з нетерпінням чекають фіналу Студреспубліки в Криму, де готові представити свій регіон із найкращої сторони.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Клунько