fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Студреспубліка об’єднала команди з 5 “країн” світу

З 26 по 31 липня 2013р. у сел. Сєдове Новоазовського району Донецької області пройшов регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». У рамках заходу були цікаві нововведення, нові пригоди та шалені емоції [+ відео].

Цього року Студреспубліка святкує своє 15-річчя та проходить під гаслом: «15 років для України!». Міжнародна програма «Студентська республіка» – найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів України. Тема цьогорічного мульти-фестивалю на рівні регіональних етапів: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій».

Як і щороку на Донбасі, регіональну програму складали не лише вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення суб-фестів: талант-шоу, конкурсу краси «Перша Леді», пляжні змагання, спортивні ігри, «Нічна туса», конкурс «Республіка», кулінарний конкурс, а також багато інших цікавих подій.

Донецький регіональний оргкомітет Студреспубліки підготував велику кількість новинок у програмі, важливих гостей і неймовірних вражень. Цього року ігрові команди були представлені різними країнами світу, такими як, США, Великобританія, Грузія, Греція, Японія й інші, згідно обраної тематики вони проходили конкурс за конкурсом та отримували ще більше цікавих знань.

У програму входили також різноманітні тренінги та бесіди з фахівцями різних галузей, зокрема відомим філософом, експертом Студреспубліки Сергієм Дацюком (зокрема, лекція на тему “Чи можливо людство?”) та експертом із Бєлгорода (Росія) Олександром Печуновим.

Донецька Студреспубліка залишила приємні спогади, багато нових вражень і безліч цікавих подій.

 

А також нову студвладу:

Дар’я Кухар Студентський мер,

депутати Студентського магістрату:

1. Тетяна Баркова,
2. Андрій Вороной,
3. Еліна Гончаренко,
4. Євген Денисенко,
5. Тетяна Ковтун, 
6. Марія Сукачова
7. Василь Чебаненко,
8. Катерина Чечель. 

Ось такою була Донецька Студреспубліка-2013. І хоч 6 днів промайнули швидко, але спогадів вистачить аж до наступного року.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки