fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліка-2014: єдина надія для майбутнього України

Студреспублика-2014: единственная надежда для будущего Украины (рус)
Studrespublika-2014 is the only hope of the future of Ukraine (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

23-26 серпня 2014р. на узбережжі Чорного моря у ДТ «Космос» (Миколаївська обл., Березанський р-н, курорт Рибаківка) зустрічайте фінал XVI Студреспубліки у новому форматі – більше змісту, менше розваг. Ситуація в країні змушує нас не просто, як всі навколо, аналізувати чому саме так відбулося та шукати винних, але думати над тим, якою ж саме повинна бути: «Модель України в умовах нового світового порядку» [+ відео].

Цьогорічна тема викликана надскладною ситуацією, яка зараз в Україні. Вже пізно звинувачувати один одного, а потрібно шукати виходу з кризової ситуації заради збереження цілісності країни, заради майбутнього України, заради миру та процвітання українців. Ми вже не перший рік працюємо над Стратегією-2050 для України, переконані, що без її існування неможливий поступальний розвиток нашої держави. Сьогодні це питання вдвічі загострене, адже без чіткого довгострокового розуміння розвитку країни – ми приречені. 

Чому не можна пропустити фінал Студреспубліки-2014? Бо цього року Студреспубліка буде абсолютно іншою. Це найбільш масштабна щорічна молодіжна подія в Україні й одночасно – найінтелектуальніша. Учасники Студреспубліки півтори доби будуть брати участь виключно в оргдіяльнісній грі. А вже потім, паралельно з ОДГ, розпочнеться яскрава мульти-фестивальна частина, в рамках якої ви матимете можливість спробувати свої сили в «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео», «Фото-конкурсі», «Нічній тусі», «Денній тусі» та багатьох інших активностях. Під час Студреспубліки буде визначена «Перша Леді», кращий у Music Live Awards і ще багато інших переможців у різних суб-фестах.

Ви зможете зустріти 1000 старих і нових друзів із усієї України та з-за кордону, потужних експертів, представників істеблішменту України й інших цікавих особистостей.

Умови участі

У рамках проведення ОДГ в учасників Студреспубліки є можливість побути кимось особливим, незвичним, тим, ким у реальному житті можливо ніколи не доведеться бути. І важливо, що цього року гра буде не просто грою, а майданчиком, де ви зможете раціональні речі говорити сміливо та відкрито, по-справжньому, аналізувати причини та шукати реальні шляхи до миру та соборності України.

Увага! Для того, щоб стати справжнім і повноцінним громадянином держави під назвою «Студентська республіка» потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

А допомагати в роботі, проводити змістовні факультативи та дискусії будуть відомі експерти (список оновлюється): о. Антоній Рудий, В’ячеслав Ігрунов (Росія), Вадим Васютинський, Сергій Грабський, Наталія Давидова, Сергій Дацюк, Юрій Іванов, Олександр Ктиторчук, Олександр Лозовицький, Ольга Михайлова, Андрій Окара (Росія) й ін.

«Студентська республіка» має свої закони, органи влади, територію, валюту, партії й інші атрибути справжньої вільної держави. Найголовніший феномен програми — це проекція майбутньої України. Вже протягом 16 років події, які відбуваються на Студреспубліці — це події, які згодом відбуваються в Україні, що дуже гостро засвідчує і минулорічний фінал Студреспубліки.

Саме тому, потрібно взяти самому участь у фіналі Студреспубліки-2014 і стати частиною творення нової України та нового світу. Нам жити в Україні й лише від нашої наполегливості та здорового глузду залежить майбутнє.

Студреспубліка-2014 є надважливою подією року! Не пропусти свій шанс! Твій розум і нове мислення потрібні Україні.

Правила участі

Як доїхати до місця проведення

Хто тобі допоможе доїхати

Рекламні ролики Студреспубліки-2014

Як це було у 2013р.

Аналітика-2013
      


Аватарки

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com
З організаційних питань: в.о. менеджера проектів Іван Ледчак (063) 679 92 52, i.ledchak@gmail.com  

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства молоді та спорту України, Миколаївської облдержадміністрації.
Партнери: лабораторія Kaspersky, компанія Impression, косметична компанія «Біокон», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне Радіо «Перець ФМ», газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», інтернет-ресурс Robinzon.tv.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки