fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-04-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Студентський парламент зустрівся з Радником Президента Ганною Герман

В рамках стажування Студентського парламенту України 2011/2012, студентські депутати зустрілись із Радником Президента України – Керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганною Герман. Учасники зустрічі домовилися про діалог та співпрацю. [+відео]

8yp0hcgjhiyПід час зустрічі народилася ідея залучення українського студентства до підготовки та відзначення ювілею з дня народження Кобзаря у 2014 році. Студенти допоможуть із проведенням ревізії шевченківських пам’ятників та місць, пов’язаних з його ім’ям на території України. «Президент на Гуманітарній раді порушував питання про те, щоб зробити такий аудит… я хотіла б попросити вас, щоб ви в цьому допомогли. Це буде внесок «Студентської республіки» в ювілей до 200-річчя з дня народження Шевченка», — підкреслила Ганна Герман, додавши: «Ми разом створимо і систематизуємо карту шевченківських пам’яток».

На переконання Ганни Миколаївни, добре організована і розгалужена система організацій «Студентської республіки» дозволить провести таку роботу на якісному рівні. «Ви охоплюєте практично всі регіони. І я думаю, що кожен з вас у своєму регіоні зможе підняти і студентство, і школярів, і ви оглянете кожне містечко, кожне село і ви складете карту шевченківських місць в Україні», — зазначила вона.

Окрім того, за її словами, це дозволить не лише зібрати та систематизувати дані щодо шевченківських місць, а й надати підтримку у проведенні ремонтних чи реставраційних робіт на цих об’єктах. «Ми визначимо як, що треба зробити, щоб привести це до порядку. І на 2014 рік будемо мати абсолютно конкретну справу, зроблену «Студентською республікою» разом із владою», — наголосила Радник Президента України — Керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань.

Представники «Студентської республіки» у свою чергу подякували Ганні Герман за нагоду зустрітися і обговорити питання, які хвилюють сучасну молодь. Голова організації Павло Вікнянський запевнив, що українське студентство спробує якісно реалізувати запропоновані під час зустрічі проекти. Він також додав: сучасна молодь готова долучитися до розвитку нашої держави як економічного, так і культурного, та робить для цього все можливе. «Ми можемо бути добрими менеджерами і робітниками на благо української мрії. Будемо все для цього робити, і зараз, в силу наших можливостей, намагаємося це здійснювати», — резюмував П.Вікнянський.

Учасники зустрічі домовилися про систематичний дієвий діалог та співпрацю.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки