fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-12-2009 / всі теми /  Україна

Студентська влада в дії

З 25 по 28 листопада 2009р. у Києві пройшло стажування, у якому прийняли участь депутати Студентського парламенту, Студентський президент України та переможець всеукраїнського конкурсу «Студент року-2008».

У рамках стажування також відбулося засідання Студентського парламенту під головуванням Студентського президента. Студентські лідери, які представлені у Студентського парламенті від різних регіонів України, затвердили план власної роботи на термін до фіналу Студреспубліки-2010 та прийняли концепції роботи, спрямовані на взаємодію зі студентськими мерами та магістратами регіонів України. 
 
Тематикою стажування стала розробка дієвої моделі координації консультативно-дорадчих органів із питань молоді та студентства при органах влади і місцевого самоврядування регіонів України та на національному рівні.
 
Депутати Студентського парламенту України (В.Андріюк, С.Аширов, М.Башмаков, С.Кочнєв, А.Рубель, А.Телеш, Н.Філіпова), Студентський президент Ірина Тіщенко та «Студент року України-2008» Іван Ксенжук мали унікальну змогу зустрітися з впливовими політиками, керівниками міністерств, громадських інституцій, міжнародних фондів, прийняли участь у спеціальній вечірній програмі.
 
З молодими політиками мали зустрічі голова ВГО «Економічний блок Сергія Тігіпка» Сергій Тігіпко, заступник Глави Секретаріата Президента України-представник Президента у Верховній Раді України Ігор Попов, заступник Міністра освіти і науки України Тарас Фініков, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Крулько, радник Прем’єр-міністра України Костянтин Ващенко, працівники, а також керівник Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Мінсім’ямолодьспорту Костянтин Захаренко, радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба, працівники Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України.
 
У дуже насиченій програмі візиту також було відвідування регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та зустріч із директоркою представництва Урсулою Кох-Лаугвітц, участь у спеціальному «мозковому штурмі» у представництві Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові за участі керівника служби завнішніх зв’язків Андрія Гулая, зустріч із головою правління Міжнародного Фонду «Україна 3000» Олександром Максимчуком, відвідування офісу Міжнародного фонду «Відродження», спілкування з послом, координатором проектів ОБСЄ в Україні п. Любомиром Копай.
 
25 листопада учасники стажування приняли участь у роботі засідання ЦСКП (Україна) на тему: «Президентські вибори, роль молоді в передвиборній гонці», де мали змогу висловити свою думку, а серед головних доповідачів був лідер Студреспубліки та НДЛМ Павло Вікнянський.
 
Культурно-розвивальна програма передбачала вправу «Червоне та синє» від Міжнародного руху «Ініціативи змін» (програма «Основи свободи») та екскурсію в Державну резиденцію Президента України на Банковій 10 (т.зв. «Будинок із химерами»).
 
Окремо запам’яталося студентам відвідування молодіжних чаювань у Свято-Троїцькому Іонинському монастирі, де зокрема виступив із промовою отець Гавриїл з монастиря Дохіар, розташованого на Святій горі Афон.
 
Наприкінці стажування його учасникам були урочисто вручені спеціальні Сертифікати та подарункові набори книг.
 
Депутати Студентського парламенту та Студентський президент України є переможцями Міжнародної програми «Студентська республіка-2009», представляють різні регіони та мають мандат довіри делегованих представників студентства від переважної більшості вишів України.
 
Стажування стало можливим завдяки допомозі Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, організаційних зусиль доклала ВМГО «Студентська республіка».

 

Дивитися фотогалерею > > >
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВМГО "Студентська республіка"