fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Студентська республіка»: Як збудувати Нову Україну в умовах війни та контрреволюції

Політичний філософ Андрій Окара розповідає у своєму блозі про фінал Студреспубліки, який відбудеться вже на цьому тижні з 23 по 26 серпня 2014р. на березі Чорного моря на Миколаївщині. Ситуація з Україною — не для веселощів. Але самий раз зосередити колективний розум на темі «Модель України в умовах нового світового порядку».

«Студентська республіка» — унікальний проект, що займається мотивацією та соціалізацію української студентської молоді.

В кінці кожного літа більше 10 років докупи десь на морі (в Криму) проходить фінал Студреспубліки — у форматі оргдіяльнісної гри. Кожен раз ці оргдіяльнісні та рольові ігри, так вже трапляється, моделюють (чи навіть пророкують), що станеться з Україною наступного року. (Я про це писав багато разів на моєму вбитому блозі на «Українській правді».)

Завжди вгадують. Завжди в тій чи іншій формі протягом цих ігор висловлюються важливі і вкрай потрібні сценарії розвитку України. Кожний такий захід проходив в Криму. Але цього року це все дійство повинно пройти в Миколаївській області — на таємній базі спецпризначення.

Це аж ніяк не пір во врємя чуми, це вкрай важливий формат соціалізації молоді та створення з неї просунутих творців майбутнього. Моя минулорічна доповідь на цьому заході буде вивішена на цьому блозі незабаром. Моя цьогорічна доповідь (якщо дійство таки відбудеться і якщо я до нього доїду — поки що не факт) матиме назву: «Як постреволюційній Україні стати субєктом інноваційного розвитку — в умовах безнадії». А ось що головний ідеолог Студреспубліки Павло Вікнянський говорить про цей проект — якраз на Еспресо.tv.

Взагалі, перспективна, розумна, мудра країна мусить ростити не лише героїв-воїнів, але й героїв державотворчої сфери — Україні вкрай потрібні нові Туган-Барановські, Скоропадські, Бісмарки, Вітте, Столипіни, Лі Кван Ю, Голди Меїр та інші видатні державотворці. Цьогорічний формат — не такий, як раніше: більше змісту, мало розваг.

Ситуація з Україною — не для веселощів. Але самий раз зосередити колективний розум на темі «Модель України в умовах нового світового порядку» — саме так називатиметься цьогорічний захід. Єдина проблема: організаторам не вистачає ресурсу. Цього разу — близько 170 тис. гривень.

Якщо не станеться чуда, якщо ресурс не відшукається протягом одного дня, може нічого і не відбутися. А якщо в когось є реальні пропозиції, висловлювати їх слід за адресою: office@studrespublika.com (запитувати Павла Вікнянського).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Андрій Окара, авт. ред.